Sprzęt AGD z linii Integra firmy Amica – piekarnik do zabudowy, płyta gazowa, lodówka ukryta za frontami – dopasowano do białej, nowoczesnej kuchni. Całość stanowi spójną, przemyślaną aranżację. Fot. Amica.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Sprzęt AGD z linii Integra firmy Amica – piekarnik do zabudowy, płyta gazowa, lodówka ukryta za frontami – dopasowano do białej, nowoczesnej kuchni. Całość stanowi spójną, przemyślaną aranżację. Fot. Amica.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
26 cze 2014 11:54

Kuchnia otwarta. Jakie AGD wybrać – zobacz nasze propozycje

Lodówka, piekarnik, okap. W kuchni otwartej na salon muszą być nie tylko dobrej jakości. Muszą także ładnie wyglądać. Zobaczcie aranżacje otwartych kuchni z idealnie dobranym sprzętem AGD.

W kuchni otwartej na salon ważna jest nie tylko funkcjonalność i dobra jakość sprzętów ADG. Równie istotny jest ich wygląd. Piekarnik, lodówka czy okap stają się elementami widocznym z części wypoczynkowej muszą więc nienagannie wyglądać, a przy tym idealnie pasować do stylu całego wnętrza.

Wybierając sprzęt AGD do kuchni otwartej możecie zdecydować się na eleganckie, designerskie urządzenia, które będę stanowił ładny, element dekoracyjny w kuchni lub też na rozwiązania maskujące, czyli takie dzięki którym urządzenia staną się praktycznie niewidoczne np. piekarnik czy płyta grzejna dopasowana kolorystycznie do mebli.

W jednym i w drugim przypadku znalezienie odpowiedniego sprzętu nie sprawi większego problemu. Na rynku dostępna jest bowiem bardzo szeroka oferta wśród, której uda się znaleźć coś zarówno do kuchni w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Jannnka, 2015-11-13 08:23:45

    Długo szukałam, chodziłam, oglądałam, wbrew pozorom jest masa roboty z wyborem AGD do kuchni. Płytę i piekarnik padło na Amicę i to chyba najlepsze agd jakie mam. Najlepsza cena w stosunku do możliwości. Na dodatek wykonanie bardzo dobre i przynajmniej krajowy produkt :) u mnie za to też mają plusa!
  • rambo, 2014-07-17 13:50:29

    można zajrzeć do media expert, bo teraz przy zakupach kilku agd do zabudowy dają kilkanaście % rabatu :)

POLECAMY W SERWISACH