Nowa linia urządzeń SmartLine. Fot. Miele

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Nowa linia urządzeń SmartLine. Fot. Miele
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 kwi 2018 09:18

Kuchnia smart - tak stworzysz swoje kulinarne centrum

Nowa linia urządzeń AGD do kuchni to innowacyjne, eleganckie wzornictwo. Wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać zgodnie z własnymi preferencjami.

Wyszukane, wszechstronne i eleganckie – tak prezentują się najnowsze urządzenia Miele z linii SmartLine. Płyta indukcyjna, płyta gazowa, Teppan Yaki, wok indukcyjny oraz idealnie pasujący wzornictwem wyciąg nablatowy – wszystkie te urządzenia można indywidualnie zestawiać w zależności od kulinarnych preferencji. Ascetyczne i wyrafinowane wzornictwo linii SmartLine sprawia, że urządzenia doskonale wpisują się w najnowsze trendy we wnętrzarstwie.

Linia SmartLine to innowacyjne urządzenia, które dzięki nowoczesnemu i eleganckiemu wzornictwu na bazie czarnego szkła, są doskonałą propozycją do zastosowania w kuchniach otwartych na salon w najbardziej stylowych wnętrzach. Wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać zgodnie z własnymi preferencjami. Płyty SmartLine można integrować z blatem lub zamontować na blacie. Elastyczne planowanie powierzchni do gotowania dopełniają wyciągi nablatowe dedykowane tej linii. Linia SmartLine zapewnia szerokie możliwości zestawiania urządzeń, dzięki czemu realizowanie kulinarnych pomysłów jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Płyty indukcyjne wok indukcyjny z linii SmartLine charakteryzują wygodne i niezwykle intuicyjne sterowanie SmartSelect, funkcja Stop&Go, która chroni potrawy przed przypaleniem, czy funkcja Recall, która zachowuje przez 10 sekund w pamięci urządzenia jego ustawienia oraz wyłącznik bezpieczeństwa.

Zobacz także inne rozwiązania do kuchni otwartej

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH