Eksperci docenili zlewozmywak Hydros zarówno za jakość, ergonomię jak i oryginalny design oraz zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania. Fot. Franke.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Eksperci docenili zlewozmywak Hydros zarówno za jakość, ergonomię jak i oryginalny design oraz zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
23 lut 2015 10:25

Kuchnia z wyróżnieniem. Zobacz produkty nagrodzone w konkursach

Produkty firmy Franke każdego roku zdobywają nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach wzorniczych. Prezentujemy te, które zdobyły uznanie  w 2014 i 2015 roku i które warto mieć w swoim domu.

Dzięki oryginalnemu, a zarazem pięknemu designowi, innowacjom technologicznym oraz zastosowanym materiałom, produkty firmy Franke każdego roku zdobywają nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach wzorniczych. Dla producenta AGD i armatury to z pewnością powód do dumy. Dla konsumenta stanowi to natomiast potwierdzenie, że dokonuje właściwego wyboru.

W 2014 roku finalistami konkursu Dobry Wzór ogłoszono okap nablatowy Downdraft oraz zlewozmywak Orion, wykonany z materiału Tectonite®. Konkurs organizowany jest  przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Eksperci docenili przełamanie schematów w sposobie montowania okapu, jego estetykę i wysoką funkcjonalność. Natomiast zlewozmywak Orion wyróżniono za łatwość montażu, minimalistyczną formę oraz trwałość i niezawodność materiału.

Kolejnym wyróżnionym produktem jest piekarnik Franke myMenu, który otrzymał specjalną nagrodę redakcji magazynu "Dobrze Mieszkaj" w konkursie Dobry Design 2015. Jury najwyżej oceniło łatwość obsługi, innowacyjność i oczywiście niezwykłe wzornictwo, które łączy w sobie prostotę, elegancję i piękno. Piekarnik myMenu jest także laureatem konkursu Top Design award 2015. Urządzenie charakteryzuje się perfekcyjnym połączeniem wybitnej jakości wzorniczej, ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania oraz nowoczesnymi technologiami, takimi jak DCT (Dynamic Cooking Technology), możliwością pieczenia na 4 poziomach jednocześnie oraz zdalnego sterowania za pośrednictwem tabletu lub smartfonu.

Natomiast w rankingu czytelników przeprowadzonym przez redakcję magazynu Czas na Wnętrze w 2014 roku, bateria kuchenna Franke Neptune otrzymała Złoty Medal Grand Prix oraz Złoty Medal za pierwsze miejsce w kategorii Design. Ranking cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem czytelników, którzy przez cały rok 2014 oceniali na portalu czasnawnetrze.pl najciekawsze produkty wnętrzarskie, prezentowane w kilkudziesięciu kategoriach. Bateria urzekła czytelników funkcjonalnością oraz prostotą formy, która doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami zlewozmywaków.

Nagrodę otrzymał także Franke Hydros, zwycięzca kategorii zlewozmywaki, w prestiżowym konkursie Złote Ville 2015. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych produktów z branży wnętrzarskiej, dlatego nagroda ta stanowi potwierdzenie wysokiej pozycji marki w tym segmencie. Eksperci magazynu wnętrzarskiego „Villa” docenili produkt zarówno za jakość, ergonomię jak i oryginalny design oraz zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania. 

Nagrody i wyróżnienia przyznawane produktom Franke to dla potencjalnych klientów firmy najlepsza rekomendacja, wydana nie tylko przez znanych w branży ekspertów, projektantów i architektów, ale także samych konsumentów.

Zobacz więcej na

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH