• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
16 gru 2008 13:11

Łatwa codzienność

Przemyślna strategia, z najbanalniejszych nawet czynności, uczyni solidny „napęd” do poważniejszych wyzwań. A gdy domowe zaplecze działa jak należy, zawsze znajdzie się czas na filiżankę kawy i celebrowanie rodzinnych posiłków.

Nie musisz już nadzorować pracy zmywarki ani zamykać dopływu wody po każdym zmywaniu. Zmywarka Bosch, z elektronicznym systemem bezpieczeństwa AquaStop, to ochrona przed zalaniem mieszkania. Woda nie wydostanie się z urządzenia nawet w wypadku uszkodzenia węża doprowadzającego wodę, awarii zasilania lub nieszczelności wewnątrz zmywarki.

Bosch zmywarka
fot. Bosch

Płyta indukcyjna Electrolux Infinite sprytnie dostosowuje pole grzewcze do kształtu dna używanego naczynia. Wyposażona jest m.in.: w funkcję szybkiego nagrzewania, blokadę ustawień, zabezpieczenie przed dziećmi, automatyczne wyłączanie. Cena: ok. 3.799 zł.

Electrolux płyta indukcyjna
fot. Electrolux

Niezwykle szykowna filiżanka z kolekcji Grain pozwoli wszystkimi zmysłami delektować się szlachetnością kawowego aromatu. Kremowa ceramika o prostych, nowoczesnych kształtach, ozdobiona została subtelną dekoracją w odcieniu ciemnej czekolady, która łagodzi surową formę naczynia. Cena: ok. 42 zł (filiżanka ze spodkiem).

Villa Italia filiżanka
fot. Villa Italia

W nowoczesnym domu nie może zabraknąć R22 – rozszerzającego instalację inteligentną domu o serwer do wizualizacji. Przejrzysty interfejs graficzny pozwala skontrolować każde urządzenie podłączone do systemu EIB, za pomocą palmtopa, laptopa, komputera i urządzeń obsługujących przeglądarkę www. Moduł głosowy umożliwia generowanie komunikatów głosowych na głośnikach komputera lub urządzenia, na którym wyświetlana jest wizualizacja, natomiast karta SIM – obsługę domu za pomocą sms-ów.

IRA serwer
fot. IRA

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH