• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 lip 2009 10:29

Małe co nieco

Przedmioty bez których nie mogą się obyć zarówno rodzice, jak i dzieci

Bezpieczne, niezawodne i bardzo pomysłowe. Nic dziwnego, że nie mogą się bez nich obyć zarówno rodzice, jak i dzieci. Tym pierwszym ułatwiają życie, zaś drugim - zapewniają wiele atrakcji i przyjemności.
DFN 6837 - zmywarka wolno stojąca, ze specjalną tacką na dziecięcą zastawę, stojak na butelkę oraz program „Babycare”, 8 programów, 6 temperatur, opóźnienie startu, szer. 60 cm, Beko. Cena: ok. 1.959 zł.

Beko
fot. Beko

ICE1 - maszyna do lodów; pojemnik 0,75 l, zdejmowana misa aluminiowa, przezroczysta przykrywa, łatwa w czyszczeniu, Kalorik. Cena: ok. 139 zł.

Kalorik maszyna do lodów
fot. Kalorik

Avent iQ24 - elektroniczny sterylizator parowy do butelek, laktatorów oraz innych elementów do karmienia dzieci; pomieści 6 butelek, Philips. Cena: ok. 399 zł.

Philips sterylizator
fot. Philips

Taca puzzle - talerze i sztućce do układania i jedzenia, czyli nauka i przyjemność w jednym, Royal VKB/Red Onion. Cena: ok. 134 zł.

Royal VKB/Red Onion taca
fot. Royal VKB/Red Onion

The Walt Disney Family - opiekacz i gofrownica w jednym; nieprzywierająca powłoka, wymienne powierzchnie można myć w zmywarce; lampka informuje kiedy danie jest gotowe, Ariete. Cena: ok. 149 zł.

Ariete opiekacz
fot. Ariete

Spoling - proj. W. Braasch/E. Portinson, składane krzesełko dziecięce z praktyczną kieszenią z tyłu oparcia; zdejmowane pokrycie można prać w pralce; wys. siedziska: 55 cm, IKEA. Cena: ok. 100 zł.

IKEA krzesełko
fot. IKEA

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • kaja, 2011-03-01 15:28:42

    To wszystko jest śliczne i wspaniałe, ale chyba nawet ja miałabym problemy żeby się nie bawić i skupić na jedzeniu.. a co dopiero dziecko :)

POLECAMY W SERWISACH