Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Franke

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 30 sie 2012 14:50

Moda na retro

Kuchnia typu retro to nie tylko stylowe meble, ale także AGD.

Piekarnik do zabudowy z linii Country wykończony w kolorze miedzi. Wyposażony m.in. w 6 funkcji pieczenia, termoobieg oraz zegar z funkcją programowania czasu. Cena: ok. 2.599 zł, Franke.

' title=
fot. Franke

Piekarnik elektryczny 11-funkcyjny z termoobiegiem należący do nowej linii piekarników Cortina. Kształt pokręteł oraz zastosowane detale łączą piekarniki z płytami gazowymi należącymi do tej samej linii tworząc niepowtarzalny zestaw urządzeń. Cena: ok. 4.749 zł, Smeg/Dom Bianco.

' title=
fot. Smeg/Dom Bianco

Przyścienny okap dekoracyjny Miranda 90/60, w stylu rustykalnym, wykończony w kolorze beżowo-kremowym. Rama z drewna niekonserwowanego. Trzy prędkości turbiny. Teka.

' title=
fot. Teka

Falcon SxS to zaawansowana technologicznie chłodziarko - zamrażarka w amerykańskim stylu side by side. Dostępna w trzech najbardziej popularnych kolorach: czarnym, kremowym oraz stali nierdzewnej. Falcon.

' title=
fot. Falcon

Opiekacz i kuchenka w jednym marki Unold to urządzenie, które ma funkcję pieczenia, grillowania, pieczenia na rożnie i kuchenki. W zależności od używanej funkcji, urządzenie posiada odrębną regulację górnych i dolnych elementów grzewczych. Unold.

' title=
fot. Unold

Czarny piekarnik ZOB282NC w stylu rustykalnym, wyposażony w 8 funkcji w tym rożen obrotowy, termoobieg, grill, rozmrażanie. Cena: ok. 1.564 zł, Zanussi.

' title=
fot. Zanussi

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA