Biała płyta indukcyjna IRS 641 WHITE idealnie pasuje do okapu DVT 90/60. Taki zestaw nada kuchni nowoczesny, ale i elegancki charakter. Fot. Teka.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Biała płyta indukcyjna IRS 641 WHITE idealnie pasuje do okapu DVT 90/60. Taki zestaw nada kuchni nowoczesny, ale i elegancki charakter. Fot. Teka.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Teka
15 wrz 2014 15:17

Modna biała kuchnia. Wybierz do niej AGD

Pięknie urządzona kuchnia to nie tylko meble, ściany czy podłoga. To także sprzęt AGD, który musi pasować do wszystkich elementów wystroju. Te w kolorze białym zawsze i wszędzie będą wyglądały doskonale.

Biały to kolor chętnie stosowany w kuchni. Może stanowić podstawę całej aranżacji, ale równie dobrze być jedynie dodatkiem we wnętrzu. W obu tych rolach sprawdzi się znakomicie. Jeśli więc jeszcze nie macie pomysły na swoją kuchnię wybierzcie właśnie kolor biały.

Biel jest symbolem czystości, niewinności i bezpieczeństwa. W starożytności kojarzono ją ze światłem i pięknem. Wnętrzom nadaje lekkości i świeżości. Ze względu na swój neutralny charakter, doskonale komponuje się z innymi barwami. W połączeniu z czernią stworzy elegancki duet, natomiast zieleń czy czerwień pięknie ożywi białe przestrzeń. Co ważne – biały rozjaśni i optycznie powiększy pomieszczenie, co ma szczególne znacznie w małych wnętrzach lub w tych, w których nie mamy okna.

Nic więc dziwnego, że właśnie ten kolor inspiruje projektantów, którzy chętnie stosują go w nowoczesnych kuchniach. Biel jest obecnie bardzo modna. Białe są już nie tylko ściany czy meble kuchenne, ale również urządzenia AGD i dodatki.

W ofercie firmy Teka miłośnicy bieli znajdą: piekarnik HL 840 White, kuchenkę mikrofalową MWL 22 EGL, płytę indukcyjną IRS 641 White, okap wertykalny DVT 90/60, zlewozmywak szklany LUX 1B 1D 86 oraz designerską baterię ICON white.

Więcej informacji na stronie: www.teka.com

Teka Polska Sp. z o.o. 
ul. 3 Maja 8 
05-800 Pruszków 
+48 22 7383270, 7383280 
teka@teka.com.pl

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • arla, 2017-09-27 15:54:26

    Biała kuchnia to zimna kuchnia!? Bzdura!Białe lakierowane blaty, białe dodatki,nawet białe AGD i efekt przerósł moje oczekiwania!Klasa sama w sobie!

POLECAMY W SERWISACH