Okap Dama. Fot. Falmec

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Okap Dama. Fot. Falmec
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 lip 2017 10:13

Nowoczesna kuchnia: innowacyjny okap z oświetleniem LED

Okap o nowoczesnym designie stanowi połączenie dwóch pierścieni, przez które wydobywa się dekoracyjne, ciepłe światło.

Najnowsze trendy projektowania zaowocowały nowym, niewielkim rozmiarem silnika Circle.Tech., pozwalającym tworzyć kompaktowe okapy o minimalnej grubości i niewielkich kształtach. W odróżnieniu od tradycyjnych okapów kuchennych powietrze oczyszczane jest przez filtry otaczające silnik, a nie klasycznie umieszczone nad silnikiem. Ze względu na nowatorską budowę silnika i rozmieszczenia filtrów okap jest bardzo cichy, a to dzięki równomiernemu rozprowadzeniu powietrza wylotowego. Zastosowana technologia łączy nowoczesność z funkcjonalnością!

Dama elegancki, innowacyjny i funkcjonalny okap w rodzinie produktów Falmec zaprojektowany
przez Emo Design. Stanowi połączenie jakości, technologii i wyrafinowanego stylu typowego dla
Falmec.Dzięki zastosowaniu technologii Circle.Tech bardziej przypomina stylową lampę niż okap. Okap pozwala oczyścić 800 m 3 powietrza w ciągu godziny, posiada 4 szybkości, sterowany jest potencjometrem obrotowym. Dla optymalnego oświetlania blatu roboczego, zastosowano lampy LED, które tworzą odpowiedni nastrój w kuchni. Okap Dama to wysoka wydajność oraz funkcjonalność, ale również jakoś materiałów i wykonania. Okap wykonany ze stali lakierowanej dostępny w czterech kolorach: białym, chromowym, czarnym oraz miedzianym.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • oszczedna?, 2017-11-22 11:59:35

    Okap podświetlany to dodatkowe żródło światła, dodatkowo można nastrojową kolację przy nim zrobić i ...zaoszczędzić na świecach, wersja dla oszczędnych.

POLECAMY W SERWISACH