Ponadczasowa aranżacja kuchennego wnętrza bazuje na przemyślanej, uniwersalnej stylistyce zabudowy oraz urządzeniach kuchennych wysokiej jakości. Fot. Franke

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Ponadczasowa aranżacja kuchennego wnętrza bazuje na przemyślanej, uniwersalnej stylistyce zabudowy oraz urządzeniach kuchennych wysokiej jakości. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
02 marz 2018 09:27

Nowoczesna kuchnia: wybieramy AGD

Od zlewozmywaka po piekarnik – wszystkie sprzęty kuchenne w takiej kuchni powinny być dopasowane do siebie, bo wizualna harmonia jest sprawdzonym antidotum na upływ czasu.

Ponadczasowa aranżacja kuchennego wnętrza bazuje na przemyślanej, uniwersalnej stylistyce zabudowy oraz urządzeniach kuchennych wysokiej jakości.

Niezależnie czy poszukujemy wyposażenia do przytulnej, zamkniętej kuchni czy przestronnej strefy gotowania połączonej z jadalnią lub salonem warto wybrać urządzania z wydłużoną gwarancją, praktyczne, ergonomiczne i innowacyjne. To najprostsza recepta na radosne gotowanie przez lata.
Szwajcarska marka Franke proponuje zestaw urządzeń Frames by Franke, który w szampańskim kolorze i szlachetnym, stalowym wykończeniu składa się z piekarnika, płyty grzewczej, okapu nablatowego i dopasowanego kolorystycznie zlewozmywaka z Fragranitu+.

Zobacz także: Jasne płytki do łazienki. To jest modne w 2018 roku

W zgodzie z najnowszymi trendami, które łączą w sobie prostotę, elegancję i zaawansowane technologie płyta grzewcza z kolekcji Frames by Franke zsynchronizowana jest z okapem, który wysuwa się z kuchennego blatu wraz z uruchomieniem płyty i dostosowuje moc pochłaniania do jej mocy grzewczej.

Piekarnik z linii Frames by Franke oferuje pełne spektrum praktycznych funkcji, które są nieocenioną pomocą w codziennym gotowaniu. Technologia DCT (Dynamic Cooking Technology), bazująca na równomiernemu rozprowadzeniu ciepła dzięki innowacyjnym grzałkom i systemie obiegu powietrza to gwarancja zawsze udanych efektów pieczenia. Ponadto piekarniki Franke mają doskonałą izolację termiczną drzwi, które pozostają zawsze chłodne w dotyku, a różnorodne programy automatyczne sprawiają, że można piec rozmaite potrawy szybciej i bardziej ekonomicznie.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH