Zmywarka Indesit DFP 58T94 CA NX. Fot. Indesit

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Zmywarka Indesit DFP 58T94 CA NX. Fot. Indesit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
03 lip 2017 12:26

Nowoczesna kuchnia. Zmywarka z funkcją Baby Care

W chwili gdy na świecie pojawia się dziecko, mamy znacznie mniej czasu na obowiązki domowe. Tych zaś jednak nie ubywa. Warto więc ułatwić sobie zadanie i skorzystać z pomocy zmywarki.

Dzięki nowej zmywarce nie trzeba już spędzać godzin na szorowaniu butelek i zabawek. Wewnętrzny spokój rodziców zagwarantuje cykl zmywania w wysokiej temperaturze. Ponadto, wnętrze zmywarki zbudowane jest z wytrzymałych, wolnych od BPA (toksyczny plastik, bisfenol A, ftalany) materiałów, a konstrukcja zapewnia wygodne ułożenie dziecięcych akcesoriów dla jak najlepszego czyszczenia. Program Super Rapid pozwala natomiast na umycie i wysuszenie naczyń już w 45 minut – to idealne rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb zajętych rodziców.

Cykl Baby Care

Teraz bardzo łatwo można umyć najróżniejsze akcesoria dziecięce – od sztućców, poprzez butelki na mleko czy napoje, aż po zabawki. Cykl jest w stanie wyeliminować do 99,999% bakterii, co potwierdza analiza Instytutu Badawczego VDE. Zmywarka wyposażona jest w specjalny, wyjmowany element „Baby Zoo” – przeznaczony na dziecięce przedmioty. Dzięki niemu możemy z łatwością sterylizować butelki, smoczki, sztućce czy talerze, przy jednoczesnym oddzieleniu ich od pozostałych rzeczy. „Baby Zoo” to nie tylko funkcjonalność, ale też design – żywe kolory i namalowane postaci zwierząt. Po wyjęciu ze zmywarki może służyć do higienicznego przechowywania dziecięcych przedmiotów w kuchennej szafce.

Dba i chroni Twoje dziecko

Jak wiadomo, dzieci są bardziej podatne na alergie. Tutaj również z pomocą przychodzi zmywarka Indesit. Wykonane ze stali nierdzewnej wnętrze zmywarki nie zawiera niklu i jest też wolne od BPA, a więc rodzice mogą być pewni, że urządzenie zadba o ich pociechy najlepiej, jak to tylko możliwe. Dodatkową zaletą jest bardzo cicha praca (na poziomie 42 decybeli), dzięki czemu można zmywać nawet w nocy bez zakłócania spokojnego snu dzieci. Dla porównania, takie samo natężenie dźwięku ma prowadzona szeptem rozmowa. 

Funkcje odpowiadające na codzienne potrzeby rodziny

Nowa zmywarka, poza specjalnymi cyklami dla dzieci, ma szereg innych istotnych funkcjonalności. Cykl Halfload oznacza, że możemy załadować zmywarkę tylko do połowy, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, ze względu na mniejsze pobranie wody i niższe zużycie energii. Dostępne są również cykle: Rapid (szybki – trwa od 25 do 30 minut w temperaturze 50°C bez suszenia), Sixty (60-minutowy) i Super Rapid (super szybki) – redukujący czas mycia i suszenia do 45 minut. Można też wybrać cykle automatyczne, które same dostosują parametry pracy urządzenia do stopnia zabrudzenia naczyń. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić prąd i wodę.

Przestrzeń, której potrzebujesz

Dzięki systemowi załadunku naczyń, urządzenie pozwala pomieścić nawet duże patelnie i garnki. Przy wybraniu programu eXtra (czyli po wyjęciu górnego kosza) do naszej dyspozycji w zmywarce jest przestrzeń 53 cm (mierzona pionowo), więc nie ma konieczności ręcznego zmywania największych naczyń. Wszystkie zostaną perfekcyjnie wyczyszczone nawet w ciągu godziny. W przypadku użycia do tego programu opcji 1/2 załadunku zmywa się duże naczynia delikatnie (np. wazony).

Niezawodna i bezpieczna

Zmywarka Baby Care zawiera łatwiejszy w utrzymaniu trzywarstwowy filtr i opatentowaną funkcję „budzenia”, która aktywuje urządzenie z trybu stand-by w razie jakiejkolwiek usterki, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Z taką pomocą każdej rodzinie będzie teraz łatwiej zadbać o czystość dziecięcych przedmiotów, zaoszczędzić czas i pieniądze. Przede wszystkim jednak – o nic się nie martwić.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH