Ekspres do kawy S8. Fot. Jura

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Ekspres do kawy S8. Fot. Jura
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Jura
31 paź 2017 14:29

Nowoczesny ekspres do kawy - ten model Cię zachwyci

Stylowy ekspres S8 o czystej, harmonijnej formie bryluje jakością i precyzją pod każdym względem. Przygotuje pełen wachlarz specjałów, od klasycznego espresso po trójwarstwowe latte macchiato w mistrzowskim standardzie jakości.

Nowa linia ekspresów JURA łączy w sobie najlepsze cechy klasy kompakt z elementami z segmentu premium. Imponująca różnorodność specjałów oraz mistrzowski rezultat w filiżance przekonają nawet najbardziej wytrawnych koneserów kawy. Wystarczy delikatny dotyk 4.3 calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego o wysokiej rozdzielczości, aby jeden z 15 różnych specjałów trafił wprost do filiżanki, zapewniając maksymalną wydajność na minimalnej przestrzeni. Koncepcja obsługi opiera się na prostocie i intuicji. Nowa linia S to nie tylko niezrównana prostota użytkowania, ale także harmonijnie zaprojektowane arcydzieło estetyczne.

Linia S tworzy nowy segment automatycznych ekspresów do kawy: „Premium-Mid-Segment”.

Przyjemność picia kawy – gwarantowana

Stylowy ekspres S8 przygotuje pełen wachlarz specjałów, od klasycznego espresso po trójwarstwowe latte macchiato w mistrzowskim standardzie jakości. To dzięki kilku znakomitym innowacjom: Młynek AromaG3 – precyzyjny i dwukrotnie szybszy, ale zarazem delikatny dla zachowania pełnego aromatu kawy. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji dla krótkich specjałów zapewniając ristretto i espresso w standardzie najlepszych, światowych kawiarni. Nowoopracowana i zaprojektowana od podstaw dysza spieniająca przygotuje zarówno ciepłe mleko, jak i lekką jak piórko piankę mleczną do wykończenia modnych specjałów, takich jak cappuccino, latte macchiato, czy flat white.

Koncepcja obsługi i użytkowania na miarę naszych czasów

Zintegrowany, 4,3 calowy, kolorowy ekran dotykowy sprawia, że urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Delikatny dotyk ekranu i ulubiony specjał płynie wprost do filiżanki. Innowacyjna koncepcja obsługi poprzez ekran dotykowy to niebywały sukces, ponieważ teraz użytkowanie jest jeszcze bardziej przejrzyste, proste, a jednocześnie nowoczesne. Grafiki i animacje pokazują każdy etap przygotowania specjału, prowadząc użytkownika przez cały proces. Koncepcja została zaprojektowana tak, aby użytkownik mógł szybko znaleźć to, czego szuka. Indywidualne preferencje można zaprogramować w kilku prostych krokach, a tylko niektóre z nich to: zmiana nazwy, przenoszenie, kopiowanie i powielanie produktów. Ekspresem można również sterować przy pomocy tabletu lub smartfona, dzięki bezpłatnej aplikacji JURA Coffee.

Konserwacja uproszczona do absolutnego minimum

Pielęgnacja i konserwacja ekspresu S8 jest równie prosta i intuicyjna, jak przygotowanie specjałów. Filtry CLARIS zapewniają optymalną jakość wody dla uzyskania doskonałej jakości kawy, a także chronią termoblok i elementy grzewcze ekspresu przez osadzaniem kamienia. Aby optymalnie wykorzystać filtr i jego pojemność, S8 jest wyposażony w Inteligentny system wody, który poprzez technologię RFID automatycznie wykrywa filtr CLARIS Smart. Korzystanie z filtra nigdy nie było łatwiejsze, bardziej skuteczne lub bardziej niezawodne. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia zapewniają higienę certyfikowaną przez TÜV.

Harmonijne arcydzieło

Projektanci zgadzają się, że tajemnicą elegancji modelu S8 są czyste, symetryczne kształty i harmonijne linie. Harmonijna całość projektu to połącznie najwyższej jakości materiałów i dbałość o najdrobniejsze detale. Pokrywa zbiornika na ziarna kawy wykonana z ręcznie polerowanego odlewanego cynku jest zwieńczeniem jakości kompletnego produktu. Najdrobniejsze detale i przemyślane konstrukcyjnie akcenty nadają ekspresowi S8 niepowtarzalny charakter. S8 z pewnością zadowoli tych, którzy cenią sobie dobry design.

Cena: 7.490,00 brutto

Wiwcej informacji: www.pl.jura.com

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH