Range Cooker - wiele możliwości w jednym urządzeniu. Fot. Miele

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Range Cooker - wiele możliwości w jednym urządzeniu. Fot. Miele
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 wrz 2017 07:57

Nowość do kuchni: strefa gotowania i pieczenia w jednym urządzeniu

Niedzielne, słoneczne popołudnie, piękny, duży dom z ogrodem, a w nim okazała kuchnia wypełniona gośćmi i aromatami wypiekanych potraw…

Dopełnieniem tego obrazu jest Range Cooker – wolnostojące, ekskluzywne urządzenia kuchenne Miele, które umożliwiają przygotowywanie smacznych dań dla dużej rodziny czy na domowe przyjęcia. Te wielofunkcyjne urządzenia, składające się m.in. z płyty grzewczej oraz, w zależności od wybranego modelu, z piekarnika, piekarnika z kuchnią mikrofalową i szuflady do podgrzewania, dzięki elementom wykończeniowym ze stali oraz charakterystycznej formie doskonale wpisują się w aktualne trendy we wnętrzarstwie. Range Cooker oraz perfekcyjnie dopasowane wyciągi Range Hood będą stanowiły serce dużej przestrzeni kuchennej w loftowych i klasycznych wnętrzach, wypełnionej zapachami i atmosferą wspólnego gotowania.

W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy, mamy do wyboru dwa urządzenia Range Cooker: o szerokości 92 cm (model HR 1936 G) lub 122 cm (model HR 1956 G). Do dużych kuchni przeznaczone jest urządzenie o szerokości 122 cm, które oprócz płyty gazowej wyposażonej w 6 palników o mocy od 2300 do 4100 W, posiada także funkcjonalny piekarnik o pojemności 43 l z kuchnią mikrofalową, piekarnik o pojemności 85 l oraz szufladę do podgrzewania Gourmet z funkcją Pieczenie delikatne, w której przygotujemy delikatne i soczyste mięso, utrzymamy w cieple przygotowane potrawy lub też podgrzejmy naczynia. W mniejszych kuchniach sprawdzi się Range Cooker o szerokości 92 cm wyposażony w piekarnik elektryczny o pojemności aż 150 l i płytę z czterema palnikami gazowymi o mocy od 2300 do 4100 W. Bez problemu przygotujemy w nim w całości indyka oraz wiele innych dużych wypieków. W obu urządzeniach zastosowano powierzchnię do smażenia Griddle o mocy 4000 W.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH