Rozwiązania kulinarne dla całej rodziny: seria Aria. Fot. Indesit

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Rozwiązania kulinarne dla całej rodziny: seria Aria. Fot. Indesit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 kwi 2018 12:39

Nowości do kuchni - AGD dla współczesnej rodziny

Najnowsze modele sprzętów AGD umożliwiają uzyskanie doskonałych rezultatów bez konieczności uczenia się obsługi danego urządzenia. Powstały właśnie po to, aby ułatwić dzielenie się obowiązkami wszystkim domownikom.

Podczas targów EuroCucina (17-22 kwietnia 2018 w Mediolanie) firma Indesit zaprezentowała gamę urządzeń kuchennych opartych na idei „Life Proof”, przeznaczonych dla zajętych, współczesnych rodzin, których członkowie dzielą między sobą codzienne obowiązki – a wszystko pod hasłem kampanii digitalowej #DoItTogether, której celem jest promowanie równości płci i zaangażowanie wszystkich członków rodziny w prace domowe. 

Jednak prostota i wysoka jakość nie powinny nigdy oznaczać kompromisu w kwestii designu. Indesit zaprezentuje linię Aria – kompletny zestaw sprzętów AGD do zabudowy, który łączy stylowy włoski design z kluczowymi cechami, jakich oczekuje współczesna rodzina. W skład linii Aria wchodzą piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty indukcyjne i gazowe oraz eleganckie okapy. Indesit wprowadza również na rynek nową zmywarkę o szerokości 45 cm, która oferuje wyjątkowy komfort codziennego użytkowania, dzięki nowej funkcji Push&Go.

Piekarnik do zabudowy Aria to przykład sprzętu, który charakteryzuje łatwość obsługi. Oferuje on innowacyjną funkcję Turn&Cook, która umożliwia przygotowanie ponad 80 popularnych dań w ciągu godziny – wystarczy tylko przekręcić pokrętło. 

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy z serii Aria, zaprojektowane z myślą o dokładnym zlicowaniu poziomym i pionowym z piekarnikiem, są dostępne w trzech rozmiarach. Umożliwia to dobranie odpowiedniej wersji praktycznie do każdej kuchni – nawet przy ograniczonej przestrzeni. Aplikacja Turn&Cook firmy Indesit oferuje kreatywne pomysły także dla użytkowników kuchenek mikrofalowych z serii Aria – 40 niezwykłych przepisów, które są w stanie zachwycić całą rodzinę.

W skład linii Aria wchodzą także płyty indukcyjne i gazowe. Łatwe do czyszczenia płyty indukcyjne są wyjątkowo praktyczne w codziennym gotowaniu. 

Zobacz także inne modele kuchennego AGD

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH