Linia Premium. Model SBSbs8673. Fot. Liebherr

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Linia Premium. Model SBSbs8673. Fot. Liebherr
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 kwi 2017 14:25

Nowości na rynku AGD - chłodziarko-zamrażarki nowej generacji

Seria innowacyjnych rozwiązań i technologii nowej generacji chłodziarko-zamrażarek oraz wyrafinowany i perfekcyjnie wykonany design, to cechy modeli, które własnie pojawiły się na rynku.

Najnowsze modele chłodziarko-zamrażarek marki Liebherr gwarantują przechowywanie żywności na najwyższym poziomie oraz zapewniają profesjonalną technologię chłodzenia. Nowoczesne urządzenia powstały w dwóch najlepszych klasach efektywności A++ i A+++. Dzięki temu prócz troski o środowisko naturalne, oferują wysoką wydajność realnie obniżając koszty zużycia energii. Technologia NoFrost sprawia, że problem rozmrażania nie istnieje, a system DuoCooling pozwala na oddzielną regulację temperatury w komorze chłodziarki i zamrażarki. Nowoczesnym technologiom oraz innowacyjnym rozwiązaniom towarzyszy elegancki i ponadczasowy design.

Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół jest widoczna zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz urządzenia. Najnowsze rozwiązania są dostępne zarówno w modelach z linii Premium, jak i Comfort. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH