• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
30 kwi 2010 11:02

Pachnie kawą

Jeszcze nigdy pysznej kawy, jak w najlepszych restauracjach, nie parzyło się tak łatwo. Warunek: podstawą domowej kafeterii musi być automatyczny ekspres.

Do wyboru masz modele wolno stojące i do zabudowy, z młynkami, na saszetki lub kapsułki. Wiele z nich potrafi przygotować puszystą, mleczną piankę. Polecamy też spieniacze do mleka.

Ablestock
fot. Ablestock

Ekspres do kawy ENA 5 firmy Jura parzy wszystkie rodzaje kawy, w tym z mleczną pianką. Jest wąski (tylko 23,8 cm), więc zmieści się w każdej kuchni. Cena: ok. 2.699 zł, Jura.

Jura ekspres
fot. Jura

Przeznaczony do zabudowy ekspres CVA 5060 firmy Miele zapamiętuje ulubione ustawienia dla 10 profili użytkowników. Jego pracę można skonfigurować z szufladą podgrzewającą filiżanki. Cena: ok. 9.990 zł (stal), Miele.

Miele ekspres
fot. Miele

Nowość Nespresso: ekspres CitiZ&Milk (na kapsułki) z wbudowanym spieniaczem mleka. Inspiracją jego kształtu były architektura i barwy wielkich miast. Cena: ok. 999 zł, Nespresso.

Nespresso ekspres
fot. Nespresso

Spieniacz SM 9668 (ze stojakiem) firmy Severin ubija mleczną piankę w kilka sekund. Cena: ok. 39,90 zł, Severin.

Severin
fot. Severin

Przygotowuje ciepłą, mleczną pianę – indukcyjny spieniacz mleka ze sklepów Tchibo. Ruchome części można myć w zmywarce. Cena: ok. 199 zł, Tchibo.

Tchibo spieniacz
fot. Tchibo

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • patryckab, 2015-01-04 19:13:04

    Szczerze mówiąc sami musimy sobie też odpowiedzieć jaka kawkę lubimy i po jaką siegamy najczesciej. Dla mnie mogłoby nie byc czarnych kaw, natomiast jestem fanką mlecznych czyli latte i capuccino. Dlatego też mam ekspres Krupsa ea8050b. W 100% spełnia moje oczekiwania co do pysznej mlecznej ale nie tylko kawki.

POLECAMY W SERWISACH