• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
31 maj 2010 14:11

Pełna automatyzacja

Pokroją, ugotują i dadzą znać kiedy będzie gotowe. Dzięki robotom praca w kuchni będzie już tylko przyjemnością.

Jeśli przygotowywanie posiłków będzie czasochłonne i męczące, nigdy w pełni nie będziemy się rozkoszować smakiem przyrządzanych smakołyków. Ale od czego mamy automaty?

Nóż elektryczny EM 3063 - ergonomiczny, 160-watowy nóż elektryczny pracujący bardzo cicho i bez wibracji. Posiada też specjalne ostrze do mrożonek. Tnie ostro i precyzyjnie. Cena: ok. 51 zł, Clatronic.

Clatronic nóż
fot. Clatronic

MAS 62R1 - krajalnica z uniwersalnym nożem ze stali szlachetnej o falistym kształcie. Precyzyjnie pokroi z dokładnością co do milimetra (regulacja cięcia do 15 mm). Tryb pracy pulsacyjnej. Cena: ok. 289 zł, Bosch.

' title=
fot. Bosch

EK 3060 - automat, który ugotuje do 6 jaj jednocześnie. W obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i przezroczystą pokrywą. Idealny na senne poranki, gdy trzeba uważać, by nie przypalić garnka. Cena: ok. 119 zł, Severin.

Severin automat
fot. Severin

EAT 6000 - sygnalizacja dźwiękowa i optyczna, regulacja temperatury, automatyczne ustawienie tosta, wyłącznik bezpieczeństwa, sprawią, że przygotowanie porannego posiłku będzie przyjemne i proste. Cena: ok. 269 zł, Electrolux.

Electrolux toster
fot. Electrolux

BL 745 - blender o pojemności 1,5 l. Niezłe przyspieszenie w trzech stopniach (plus 3 programy do miksowania). Idealny także do kruszenie lodu. Tryb pracy pulsacyjnej. Funkcja samooczyszczenia. A bezpieczeństwo? Samoblokujący się zamek i podwójny system szczelnego zamykania pokrywy. Cena: ok. 319 zł, Kenwood.

Kenwood blender
fot. Kenwood

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH