• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
22 cze 2012 11:07

Pewna wygrana w walce z kurzem

Dirt Devil – to wiodący producent odkurzaczy uznany za numer 1 w Niemczech! W swojej ofercie posiada szeroką gamę modeli o ciekawych kolorach i nowoczesnym designie

Czemu marka Dirt Devil zawdzięcza swój sukces na rynku niemieckim? Przede wszystkim bogatemu wachlarzowi oferowanych produktów. W katalogu urządzeń czyszczących Dirt Devil, praktyczne rozwiązania znajdą zarówno wielbiciele psów, fani samochodów czy osoby o poglądach pro-ekologicznych. Gdy dodamy do tego bogate wyposażenie odkurzaczy oraz ich wyjątkowy design otrzymamy mieszankę, która zadowoli każdego użytkownika. Oprócz cenionych od wielu lat odkurzaczy workowych, w ofercie Dirt Devil znajdziemy:

Odkurzacze bezworkowe
Odkurzacze z wymiennymi workami mogą już wkrótce odejść w zapomnienie. Ostatnie lata pokazują, że coraz większą popularnością cieszą się modele bezworkowe. Tradycyjną torbę na kurz zastępują bezpieczne dla zdrowia i łatwe w obsłudze pojemniki. Dirt Devil oferuje wiele odkurzaczy bezworkowych, wyposażonych w innowacyjną technologię Multicyclone.

' title=
fot. Dirt Devil

Robot czyszczący Evo
Ultra-płaski, w pełni automatyczny robot czyszczący Dirt Devil Evo. W zależności od wybranego trybu, Evo potrafi zamiatać lub zmywać wiele rodzajów podłóg. Wewnętrzny system GPS, działający w oparciu o technologię podczerwieni – prowadzi robota po całej powierzchni, łącznie z krawędziami i narożnikami. Specjalny system czujników, zabezpiecza też urządzenie przed upadkiem – na przykład ze schodów.

' title=
fot. Dirt Devil

Urządzenia parowe
Czyszczenie gorącą parą wodną, dzięki swojej skuteczności i oszczędności staje się coraz popularniejsze. W odpowiedzi na wysokie zainteresowanie, Dirt Devil wprowadził na rynek parowe urządzenia czyszczące. Wysoka wydajność połączona z bogatym wyposażeniem czynią je skutecznymi w walce z zabrudzeniami na wielu rodzajach powierzchni.

' title=
fot. Dirt Devil
' title=
fot. Dirt Devil

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH