• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
27 kwi 2011 13:53

Pieczemy...

Profesjonalne akcesoria uczynią z pieczenia apetyczną zabawę

Słodkie wypieki cieszą podniebienie nie tylko dzieci. Profesjonalne akcesoria i kolorowe foremki pozwolą uczynić z samego pieczenia równie apetyczną zabawę.
Piekarniki Mastercook MF-880ATCX z funkcją Master Chef. Korzystając z tej nowatorskiej funkcji wystarczy wybrać jeden z 12 rodzajów potraw zaprogramowanych w urządzeniu, umieścić naczynie i rozpocząć pieczenie. Piekarnik automatycznie dobiera najlepszy sposób pieczenia. Cena: ok. 3.799 zł, Mastercook.

Mastercook
fot. Mastercook

Wykonane z silikonu foremki do muffinów marki Tichbo są odporne na deformację oraz na działanie wysokich i niskich tempreatur. Dosępne w trzech kolorach: czerownym, żółtym i pomarańczowym. Cena: ok. 45 zł/12 szt., Tchibo.

' title=
fot. Tchibo

Forma do ciasta Cookie składa się z dwóch części, co pozwala na upieczenie ciastka niebagatelnych rozmiarów. Cena: ok. 75 zł, La Chaise/Glamstore.

La Chaise/Glamstore
fot. La Chaise/Glamstore

Wykonana ze stali i plastiku waga kuchenna Shell (proj. Morph) to idealna pomoc nie tylko do wypieków. Cena: ok. 295 zł, Joseph Joseph/Moomo.

Joseph Joseph/Moomo
fot. Joseph Joseph/Moomo

Pojemniczek do dekoracji dań Deco Max z sześcioma wymiennymi końcówkami. Może również służyć do napełniania ciasteczek typu eklerki, ptysie. Cena: ok. 99,99 zł, Lékué/LeDuvel.

Lékué/LeDuvel
fot. Lékué/LeDuvel

Forma do tarty i foremki do tarteletek z wyjmowanym dnem – do wypiekania i serwowania. Cena: ok. 45 zł, Tchibo.

Tchibo
fot. Tchibo

Teleskopowy wałek do ciasta Lurch z nieprzywieralną powłoką silikonową. Cena: ok. 99,90 zł, Czerwona Maszyna.pl.

Czerwona Maszyna.pl
fot. Czerwona Maszyna.pl
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH