• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 marz 2009 23:36

Piekarniki do zabudowy

Dokonały rewolucji w kuchennej modzie i zepchnęły tradycyjne kuchenki na margines. Kuszą większymi możliwościami, elegancją drzwiczek, elektroniczną inteligencją i oszczędną klasą A.

Pieczenie w każdym w nich to jak przesiadka za kierownicę lepszego samochodu. Przed kupnem piekarnika koniecznie trzeba zajrzeć mu maskę, by sprawdzić co tak naprawdę potrafi i za jaką cenę.

Największą zaletą piekarnika do zabudowy jest możliwość umieszczenia go w dowolnym miejscu kuchni i na wysokości dopasowanej do wzrostu. Na zdjęciu piekarnik Blomberg.

Blomberg
fot. Blomberg

Prowadnice teleskopowe, pozwalające na pełne wysunięcie blach, to tylko jedno z wielu rozwiązań ułatwiających pieczenie. Na zdjęciu piekarnik Siemens.

Siemens
fot. Siemens

HDO 885/1 X. Podwójny, w każdym piekarniku można piec oddzielnie. Dolny jest większy (54 l), ma 5 funkcji i klasę energetyczną A. Górny zaś to 39 l i klasa energetyczna B. Front wykonany ze stali poddanej specjalnej obróbce, co zapobiega powstawaniu na niej brudnych śladów – super udogodnienie nie tylko wtedy, gdy w domu są dzieci. Wymiary: 59,5x88,5 cm. Hoover, ok. 4.750 zł.

Hoover
fot. Hoover

HSN 040 S. Najszczuplejszy z piekarników – ma tylko 45 cm szerokości. Idealny do małych kuchni, ale także dla osób, które rzadziej i mniej pieką, np. dla singli. Wbrew pozorom jego pojemność wcale nie jest mała; wynosi 37 l, czyli ok. 2/3 piekarnika o normalnych wymiarach. Lustrzane drzwi mają podwójną szybę termorefleksyjną, zatrzymującą ciepło wewnątrz piekarnika. Wymiary: 45x59,6 cm, Ardo, ok. 1.699 zł.

Ardo
fot. Ardo

SE 995 XT-7 - Z tosterem! Jednocześnie można piec 4 kromki. Toster jest połączony z piekarnikiem i, jak on, sterowany elektronicznie. Piekarnik ma wyjątkowo duże wnętrze – 69 l. Swobodnie zmieści się w nim świąteczny indyk. Luksusowe, włoskie wzornictwo, szkło i kolorystyka stali nierdzewnej Inox. Wymiary: 89,6x48 cm. Ok. 6.895 zł. Smeg.

Smeg
fot. Smeg

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • ewka, 2012-09-30 16:20:44

    szczerze współczuję wszystkim, którzy mają przed sobą zakup piekarnika. Na szczęście ja mam już to za sobą. Świetnym rozwiązanie dla zainteresowanych jest odwiedzenie porównywarki cen, np. - ja kupiłam w ten sposób cały sprzęt AGD oszczędzając nie tylko czas, ale również pieniądze, bo dzięki temu mogłam się zorientować, który sklep ma najbardziej korzystną ofertę :)
  • mikeyla, 2009-04-09 22:33:58

    fajne fotki ale prócz nich nic konkretnego nie znalazłam

    Liczyłam na ewentualne podpowiedzi a nie reklamę poszczególnych modeli

POLECAMY W SERWISACH