• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2011 09:15

Przyjęcie w kuchni? Dlaczego nie!

Dlaczego powinniśmy przyjmować gości tylko przy tradycyjnym stole? Urządźmy cocktail party w kuchni! Przyda się pojemna lodówka, akcesoria i szkło do serwowania napojów i alkoholi

Dekoracyjny okap wyspowy Polyedro to zaawansowana technologia zamknięta w wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie kształcie. Cena: ok. 4.838,34 zł, Franke.

Franke
fot. Franke

Chłodziarko-zamrażarka DKT863X to nie tylko podwójna strefa przechowywania i obszerny zamrażalnik, ale także maszyna Ice Maker zapewniająca stały dostęp do orzeźwiających, kostek lodu. Cena: ok. 15.499 zł, De Dietrich.

' title=
fot. De Dietrich

Zmywarka FDW 614 DHE A+ dysponuje programem Party, który z pewnością zainteresuje osoby lubiące przyjmować gości. Umożliwia on zmywanie w jednym cyklu dużej liczby szklanek i kieliszków już w 40 minut. Franke.

Franke
fot. Franke

Karafka na wino Winebreather. Jej szyjka jest idealnie dopasowana do butelki, dzięki czemu nie ma potrzeby uzywania lejka. Cena: ok. 253 zł, Menu/Interiore.pl.

' title=
fot. Menu/Interiore.pl

Kieliszki do wódki Club na kolorowej nóżce urozmaicą każdą imprezę. Poj. 40 ml. Cena: ok. 99,90 zł, Sagaform/Myin.pl.

' title=
fot. Sagaform/Myin.pl

Kiwi Margarita ' title= 50 ml tequili 50 ml likieru melonowego 10 ml syropu limonkowego pół kiwi Kiwi ugniatamy z syropem limonkowym. Przekładamy do kieliszka i zalewamy tequilą. Wkładamy kruszony lód, na koniec wlewamy likier melonowy. Dekoracja: plaster limonki. Kolorowe szklanki z kolekcjji Hot'n'cold – idealne do drinków. Erik Bagger/Christensen.pl.

' title=
fot. Erik Bagger/Christensen.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH