Nivona CafeRomatica z serii 8.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Nivona CafeRomatica z serii 8.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
29 wrz 2017 11:51

Pyszna kawa - sposób na jesienne poranki

Dzięki nowoczesnym funkcjom zastosowanym w nowych ekspresach automatycznych można uzyskać kawę, w jakości profesjonalnych ekspresów kolbowych i delektować się jej niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Nowe, automatyczne ekspresy Nivona CafeRomatica to ciekawe wzornictwo i pełen wachlarz technologii. „Barista in a box” w serii 8 oraz 6, to niezwykłe połączenie wyjątkowego systemu Aroma Balance i nowych funkcji Spumatore. Dzięki temu można uzyskać kawę, w jakości profesjonalnych ekspresów kolbowych i delektować się jej niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Każda z nowych, wprowadzanych serii urządzeń została udoskonalona zarówno pod względem unikalnych technologii, jak i ponadczasowego designu.

Ekspresy Nivona CafeRomatica z serii 8, to połączenie eleganckiego i klasycznego wzornictwa, technicznej doskonałości oraz komfortu użytkowania. W nowych ekspresach zintegrowano unikatowy System Aroma Balance z trzema profilami mocy aromatu dla idealnego dopasowania do potrzeb użytkownika. 

Nivona CafeRomatica z serii 6 to nowe ekspresy, które skrywają w sobie wysokiej jakości szwajcarską precyzję, gwarantującą przygotowanie wyśmienitej kawy i smakowanie tego, co najlepsze. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, ekspresy z tej serii pozwalają na parzenie ulubionego napoju według własnego gustu. System Aroma Balance to jeszcze lepszy smak i więcej aromatu. 

Wszechstronne modele najnowszych ekspresów Nivona CafeRomatica z serii 5 zapewniają otrzymanie ulubionego napoju każdego poranka. Urządzenia powstały z myślą o miłośnikach klasycznej małej czarnej, espresso oraz zwolennikach specjałów z dodatkiem mleka. 

Zobacz także piękny serwis kawowy z porcelany

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH