• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 kwi 2012 12:07

Samo się nie zrobi?

Robot, który sam sprzątnie mieszkanie? A może system do prasowania, który ograniczy godziny spędzane przy żelazku? Oto inteligentne urządzenia na miarę XXI wieku.

Lekkość odkurzania

Robocleaner RC 3000 skutecznie i samodzielnie zbiera suche zanieczyszczenia z różnego rodzaju pokryć podłogowych. Po skończeniu odkurzenia samodzielnie wraca do stacji dokującej, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik z zassanych śmieci. Cena: ok. 3.800 zł, Kärcher.

' title=
fot. Kärcher

Odkurzacz Twin T2 Aquafilter to najbardziej zaawansowany model z rodziny Premium odkurzaczy Thomas z filtrem wodnym. System iVac występujący w tym modelu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z problemem alergii. Thomas.

' title=
fot. Thomas

Szczotka elektryczna do zamiatania firmy Philips świetnie się nadaje do szybkiego sprzątania podłóg. Szczotką łatwo się manewruje, jest bardzo cicha, a dzięki zginanej rurze łatwo nią sięgnąć w trudno dostępne miejsca. Philips.

' title=
fot. Philips

iRobot Roomba® 780 usuwa kurz, sierść zwierząt i zabrudzenia z podłóg każdego rodzaju. Wystarczy nacisnąć przycisk Clean lub zaprogramować jego pracę na każdy dzień tygodnia. Cena: ok. 2.399 zł, iRobot.

' title=
fot. iRobot

Ergorapido ZB2904X to wielofunkcyjny odkurzacz ułatwiający szybkie sprzątanie, bez trudu zbierze okruchy ze stołu, krzesła czy podłogi, a także odkurzy cały pokój. Dostępny w pięciu kolorach: miedziany stal antyczna, świeża żółć, pastelowy zielony i czarna porzeczka. Cena: ok. 729 zł, Electrolux.

' title=
fot. Electrolux

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • funite-pl, 2012-08-16 17:40:32

    :) więcej czasu na wypoczynek :))

POLECAMY W SERWISACH