• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 marz 2009 08:42

Sezon na przetwory

Własnoręczne przygotowanie domowych przetworów jest pracochłonne, wymaga wysiłku i czasu. Jednak obieranie, szatkowanie i krojenie przestają być problemem, gdy do akcji wkroczą kuchenni pomocnicy.

ŚWIEŻA KUCHNIA – obierak do marchwi i ogórków mocowany do blatu; ostrza ze stali nierdzewnej; ok. 80 zł, Lurch (Fide), www.fide.pl.

Lurch (Fide)
fot. Lurch (Fide)

23040 – łatwy w użyciu krajacz do cebuli; usprawnia siekanie i chroni przed kontaktem z sokiem z cebuli ok. 35 zł, Lifeheit (AGED), www.aged.com.pl.

Lifeheit (AGED)
fot. Lifeheit (AGED)

HR7768 – wielofunkcyjny robot z różnorodnymi akcesoriami np. nożem do siekania, wkładkami do rozdrabniania i szatkowania, tarczami krojącymi; posiada sokowirówkę ok. 1.399 zł, Philips, www.philips.pl.

Philips
fot. Philips

OD2940 – suszarka do owoców, warzyw, grzybów i ziół; posiada 5 wkładów, które można ustawić na 2 poziomach oraz silnik ze śmigłem; ok. 190 zł, Severin, www.severin.pl.

Severin
fot. Severin

ACX201 – urządzenie do tarcia, krojenia w plastry i szatkowania warzyw; plastikowy pojemnik i trzy różne tarcze; ok. 60 zł, Moulinex, www.moulinex.pl.

Moulinex
fot. Moulinex

CENTRIKA 171 – sokowirówka o pojemności 0,8 l; ma m.in. zbiornik na pulpę i zamykany schowek na kabel ok. 149 zł, Ariete, www.ariete.pl.

Ariete
fot. Ariete

PRYMUS MIX 878 – malakser; 5 tarek – m.in. do przecierania, wiórków, plastrów (grubych i cienkich); 2-stopniowa regulacja szybkości, gumowe nóżki dla lepszej stabilności; ok. 319 zł, Zelmer, www.zelmer.pl.

Zelmer
fot. Zelmer

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2009-03-04 12:58:47

    Polecam szczególnie roboty wielofunkcyjne. Tym, którzy nie mają! Jedno urządzenie, a cała masa kuchennej roboty jest o niebo łatwiejsza!

POLECAMY W SERWISACH