Fot. Thermomix

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Thermomix
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 maj 2017 09:08

Smart kuchnia - proste gotowanie z nową aplikacją

Zamiast kupować kolejną płytę z muzyką lub filmem, wystarczy dziś mieć elektroniczny dostęp do serwisów z interesującymi nas treściami.

Również miłośnicy gotowania nie muszą już gromadzić książek kulinarnych ani wycinków z przepisami. Wystarczy, że wykupią abonament Cookidoo®, dzięki któremu, w jednym miejscu, znajdą tysiące kulinarnych inspiracji na każdy dzień i będą w pełni wykorzystywać możliwości urządzenia Thermomix®.

To, co wyróżnia wielofunkcyjne urządzenie i co cenią jego użytkownicy, to tworzona od lat i sukcesywnie rozbudowywana baza wyjątkowych, dedykowanych urządzeniu przepisów kulinarnych, dostępnych na platformie Cookidoo® . To jednak coś więcej niż zbiór przepisów kulinarnych. To dostęp do wielu funkcji, które mogą ułatwić, zdecydowanie przyspieszyć i uczynić bardziej ekonomicznym codzienne gotowanie dla rodziny. Mając dostęp do wszystkich przepisów możemy tworzyć np. własne tematyczne listy przepisów, dodawać wybrane inspiracje do ulubionych, czy dopisywać notatki do przepisów, tak by maksymalnie dopasować smak potraw do własnych upodobań kulinarnych.

Co więcej, platforma Cookidoo® to prawdziwy, kulinarny organizer. Dzięki funkcji planowania, ułożymy z ulubionych przepisów menu tygodniowe, a na jego podstawie automatycznie wygenerujemy listę zakupów, z którą kupimy tylko to, co potrzebne do wykonania wybranych przez nas potraw.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH