Zlewozmywak Maris – z Fragranitu+, materiału trwałego i higienicznego, w 8 kolorach do wyboru. Cena: 1.399 zł. Fot. Franke.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Zlewozmywak Maris – z Fragranitu+, materiału trwałego i higienicznego, w 8 kolorach do wyboru. Cena: 1.399 zł. Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Franke
03 marz 2015 11:42

Systemy kuchenne Franke - sposób na udane gotowanie

Kuchnia to idealne miejsce do miłego spędzania czasu z najbliższymi. Z produktami firmy Franke gotowanie może stać się również świetną zabawą.

Współcześnie kuchnia to miejsce szczególne, niezwykle ważny element na domowej mapie. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń kuchenna współgra z salonem i staje się idealnym miejscem do wspólnego przyrządzania posiłków z najbliższymi. Gotowanie to odkrywanie nowych smaków, pasja i uczta dla zmysłów, ale także genialna zabawa!

Przepis jest prosty. Zaproś przyjaciół do wspólnego gotowania. Niech każdy przyniesie jeden ulubiony produkt – owoc, warzywo, ser, makaron. Spróbujcie stworzyć coś z tego, co macie. Nawet najdziwniejsze pomysły wchodzą w grę. Wtedy wszyscy uczestnicy imprezy będą zaangażowani i żaden z gości z pewnością nie będzie się nudził.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że nawet przy­gotowanie najprostszego dania, nie obędzie się bez odpowiedniego sprzętu. Przy wspólnym przyrządzaniu potraw idealnie sprawdzą się systemy kuchenne Franke. Kompletne wyposażenie kuchni zaczynając od blatów i płyt grzewczych, przez okapy, piekarniki oraz zlewoz­mywaki, na bateriach kończąc, stanowi zaproszenie do miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych. Są funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a korzystanie z nich to także przyjemność.

Wśród nowości firmy Franke, które umilą nam go­towanie, znajdziemy elegancki, nowoczesny i funkcjonalny piekarnik myMenu. Urządzenie posiada opcję zdalnego sterowania za pomocą smartfonu lub tabletu, dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu, która zawiera bogatą listę przepisów na każdą okazję, od przystawki po deser.

O przyjemną atmosferę podczas przyrządzania naszych dań zadba wydajny i cichy okap Downdraft. Urządzenie skutecznie oczyści powietrze w pomieszczeniu i wchłonie intensywne zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia oraz cząsteczki tłuszczu unoszące się nad płytą.

Do grona pomocników w przygotowywaniu posiłków z pewnością zaliczyć możemy także zlewozmywaki. Modele Maris czy Crystal posiadają szereg przydatnych akcesoriów – deskę do krojenia, wkładkę ociekową w desce, czy rollmate, dzięki którym powierzchnia zlewozmywaka może stać się dodatkową strefą roboczą.

Systemy kuchenne Franke, szczypta dobrego humoru, łyżeczka ciekawego pomysłu oraz odrobina uśmiechu i przepis na udane spotkanie w gronie przyjaciół gotowy!

Więcej na

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH