• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
21 marz 2013 15:16

W inteligentnej kuchni

Zaawansowane technologicznie rozwiązania - zastosowane zarówno w małym, jak i dużym AGD - spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kucharzy.

Gotuje się łatwo, szybko i przyjemnie. Zaawansowane technologicznie rozwiązania - zastosowane zarówno w małym, jak i dużym AGD - spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kucharzy, a każda potrawa zostanie przygotowana na miarę mistrza kuchni.

Piekarniki Wielofunkcyjny piekarnik do zabudowy Integra Smart EBI 712 94 z multimedialną książką kucharską z 51 przepisami, które wraz ze sposobem przygotowania potrawy i specjalnie zaprogramowanymi funkcjami sprawią, że uda się każda potrawa. Cena: ok. 3.049 zł, Amica.

kuchnie
fot. Amica

Piekarnik 9-funkcyjny AKZM 760 WH z linii wzorniczej Ambient wyposażony w grill. Elektroniczne sterowanie gwarantuje precyzję podczas ustawiania wybranej funkcji. Cena: ok. 1.499 zł, Whirlpool.

kuchnie
fot. Whirlpool

Piekarnik konwekcyjnoparowy HKL 970 SC to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie także na talerzu. Gotowanie na parze pozwala na przygotowanie pełnowartościowego posiłku trafiającego w gusta kulinarne każdego domownika. Teka Polska.

agd
fot. Teka Polska

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH