Płyta gazowa EFX 60 4G AI AL DR WHITE. Fot. Teka

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Płyta gazowa EFX 60 4G AI AL DR WHITE. Fot. Teka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
30 paź 2016 11:17

Wygodne gotowanie: płyty gazowe

Lubisz kuchnię azjatycka? Jeśli tak ten model płyty gazowej jest właśnie dla Ciebie.

Miłośnicy kuchni azjatyckiej wiedzą doskonale, że niepowtarzalny smak wielu potraw można uzyskać jedynie korzystając z woka. Wok, to specjalny rodzaj patelni przypominający kształtem miskę, z półokrągłym dnem. Niezwykle istotne jest, aby wok podczas smażenia był mocno i równomiernie nagrzany, co najłatwiej można uzyskać na płytach gazowych. Z myślą o wielbicielach kuchni azjatyckiej, Tek wyposażyła swoją najnowszą płytę gazową EFX 60 4G AI AL DR WHITE w żeliwną podstawkę, która umożliwi wygodne i efektywne używanie woka.

Płytę gazową EFX 60 4G AI AL DR WHITE wyróżnia ponadto proste minimalistyczne wzornictwo doskonale pasujące do nowoczesnych wnętrz. Solidne żeliwne ruszty zostały osadzone na wysokiej jakości podstawie w kolorze białym. Udoskonalone palniki pozwalają zredukować zużycie gazu o około 20-25 %. Dzięki ulepszonej konstrukcji i optymalizacji płomienia gotowanie staje się szybsze, a efektywność wykorzystania gazu jest niezwykle wysoka.

Bezpieczeństwo zapewnia zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu (AL) – każdy palnik wyposażony jest w specjalny czujnik, który odcina dopływ gazu w sytuacji przypadkowego zgaszenia płomienia. Natomiast komfort użytkowania gwarantują stalowe pokrętła z wbudowanym generatorem iskry. Płyta gazowa TEKA EFX 60 4G AI AL DR ma 60 cm szerokości i 4 palniki o mocy 1000 W, 1750 W, 1750 W, 3000 W.

Cena: 999 zł

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Agnieszka, 2017-03-16 07:50:02

    Ja gotuję od lat na gzie i nigdy nie narzekałam. To jest bardzo wygodne rozwiązanie! Nie mam gazu z sieci, kupuję butlę i przyzwyczaiłam się do takiego gotowania, na pewno nie zmieniłabym na inne.

POLECAMY W SERWISACH