• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
14 marz 2012 10:40

Angielska herbatka

Anglicy wczesnowieczorne godziny celebrują zwyczajową herbatką. Stylowa porcelana i oryginalne akcesoria pomogą przenieść ten zwyczaj do własnego domu.

Główną inspiracją do powstania kolekcji porcelany Althea Nova była natura i jej harmonijne piękno. Naczynia o klasycznych kształtach wykonane są z białej chińskiej porcelany ozdobione są rysunkiem rośliny. Cena: od ok. 34 zł, Villeroy&Boch.

' title=
fot. Villeroy&Boch

Kolekcja Leda wykonana z delikatnej porcelany w odcieniu kremowym, której ozdobę stanowi delikatny, wiosenny motyw dekoracyjny. Uroku i lekkości dodaje jej ażurowe wykończenie, a elegancji ręczne malowane linie złota. Cena: ok. 970 zł, Villa Italia.

' title=
fot. Villa Italia

Filiżanka ze spodkiem z czajniczkiem z kolekcji Romantic Roses. Cena: ok. 119 zł, Villa Italia.

' title=
fot. Villa Italia

Osłonka niekapka MSC to praktyczny przedmiot, który uchroni Twój obrus przed przykrymi plamami z herbaty. Cena: ok. 12,90 zł, MSC/Galeria Limonka.

' title=
fot. MSC/Galeria Limonka

Komplet filiżanek z podstawką Polka Dot z kolekcji oryginalnej porcelany w urocze, wielkie kropy. Cena: ok. 75 zł, Maxwell&Williams/GG-design.

' title=
fot. Maxwell&Williams/GG-design

Kubek z dużym, wygodnym uchwytem i pokrywką z kolekcją Trend Tea. W całości wykonany z ceramiki. Dzięki pokrywce herbata zaparzy się szybciej i dłużej pozostanie ciepła. Cena: ok. 33,90 zł, MSC/Myin.pl.

' title=
fot. MSC/Myin.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH