• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 kwi 2016 22:01

Blat kuchenny naładuje ci smartfona

Myślący okap, blat kuchenny z polem do bezprzewodowego ładowania smartfonów, kuchnia idealnie dopasowana do trybu życia użytkownika - takie cuda tylko w Mediolanie.

W dniach 12-17 kwietnia miały miejsce kuchenne targi Eurocucina we włoskim Mediolanie. Jedną z marek, które się tam wystawiały, było Franke. Największą gwiazdą w tegorocznej kolekcji marki  jest premierowa linia urządzeń Frames by Franke. To, jak zapewnia producent, koncepcja kuchni kompletnej, idealnie dopasowanej do oczekiwań użytkownika, jego charakteru i stylu życia.

Jedną z najciekawszych innowacji zaprezentowanych w Mediolanie, są blaty kuchenne Franke, które posiadają pole bezprzewodowego ładowania dla smartfonów. To uniwersalne i niezwykle praktyczne rozwiązanie możliwe jest dzięki współpracy Franke z firmą Intel. Wspólne działania firm na rzecz rozwoju i wdrażania nowoczesnych technologii, owocują także nową formułą komunikacji przedmiotów – a konkretnie okapu, który dostosowuje tryb swojej pracy do siły grzewczej płyty. Mediolańskie premiery są najlepszym dowodem na to, że codzienność jest najlepszą inspiracją dla innowacji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH