Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Linia Frames By Franke - nowość 2016. Fot. materiały prasowe.

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 15 kwi 2016 22:01 (aktualizacja: 15 kwi 2016 22:02)

Blat kuchenny naładuje ci smartfona

Myślący okap, blat kuchenny z polem do bezprzewodowego ładowania smartfonów, kuchnia idealnie dopasowana do trybu życia użytkownika - takie cuda tylko w Mediolanie.

W dniach 12-17 kwietnia miały miejsce kuchenne targi Eurocucina we włoskim Mediolanie. Jedną z marek, które się tam wystawiały, było Franke. Największą gwiazdą w tegorocznej kolekcji marki  jest premierowa linia urządzeń Frames by Franke. To, jak zapewnia producent, koncepcja kuchni kompletnej, idealnie dopasowanej do oczekiwań użytkownika, jego charakteru i stylu życia.

Jedną z najciekawszych innowacji zaprezentowanych w Mediolanie, są blaty kuchenne Franke, które posiadają pole bezprzewodowego ładowania dla smartfonów. To uniwersalne i niezwykle praktyczne rozwiązanie możliwe jest dzięki współpracy Franke z firmą Intel. Wspólne działania firm na rzecz rozwoju i wdrażania nowoczesnych technologii, owocują także nową formułą komunikacji przedmiotów – a konkretnie okapu, który dostosowuje tryb swojej pracy do siły grzewczej płyty. Mediolańskie premiery są najlepszym dowodem na to, że codzienność jest najlepszą inspiracją dla innowacji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA