• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
27 maj 2011 15:06

Charakter detalu

Moda kocha i ceni szczegóły. Bo to one decydują o elegancji. W kuchniach trendy nakazują ich szukać w uchwytach mebli, kolorach, tkaninach. Nawet zwykły odpływ zlewozmywaka nie powinien być już zwyczajny.

Nowoczesna kuchnia Seven White to nowość firmy HTH. Geometryczne podziały w układzie horyzontalnym i długie uchwyty wpuszczone w lica frontów dynamizują monotonię bieli. wycena indywidualna, www.hth.pl.

' title=
fot. www.hth.pl

Bez obaw – filcowe podkładki można prać (w temp. do 40°C). Model Dots marki Boogie jest dostępny w kilkunastu kolorach. Cena: ok. 169 zł/4 szt. (śr. 40 cm), www.all4home.pl.

www.all4home.pl
fot. www.all4home.pl

Akcesoria z kompletu Elevate nigdy się nie mylą podczas gotowania – mają rączki w różnych kolorach (prod. Joseph Joseph). Można je myć w zmywarce. Cena: ok. 199 zł, www.leduvel.pl.

www.leduvel.pl
fot. www.leduvel.pl

Z nowego katalogu Marimekko: bawełniany fartuch Puutarhurin. Z przodu ma kieszonkę na drobiazgi. Cena: ok. 150 zł, www.moomo.pl.

www.moomo.pl
fot. www.moomo.pl

Stalowe zlewozmywaki Texas z serii Exclusive firmy Reginox wyróżniają designerskie odpływy w kształcie kwadratu. W kolekcji są modele do montażu pod blatem (wersja podwieszana) oraz równo z nim (wersja zintegrowana), a także w różnych wymiarach. Cena: ok. 1.930 zł (44x44x18 cm), www.zlewozmywaki.pl.

www.zlewozmywaki.pl
fot. www.zlewozmywaki.pl
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • anka, 2011-05-27 21:30:37

    ja kupiłem tkanine w hurtowni betsale i wyciełam kilka wzorków , efekt identyczny i tańszy :)

POLECAMY W SERWISACH