• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
27 paź 2009 15:00

Czarny kot

Jest wszędzie: wdrapuje się na ściany, wchodzi na zmywarkę i w nadziei na smaczne kąski, czatuje przy lodówce. Czasem musi się maskować, udawać, że drzemie na barowym stołku, by za chwilę, gdy nikt nie widzi... zanurzyć łapki w stygnącej pieczeni.

Guitou the cat - proj. 5.5 designers, zestaw pięciu naklejek z czarnym kotem, każda z inną kocią pozą. Cena: ok. 240 zł, Domestic/Fafarafa.

Domestic/Fafarafa
fot. Domestic/Fafarafa

DKG 552-ORA-S1 - okap przyścienny; 3 stopnie wentylatora, oświetlenie halogenowe, szer. 55,2 cm. Cena: 3.990 zł, Gorenje.

Gorenje okap
fot. Gorenje

Coolmedia KG 28 FM 50 - designerska lodówka z wbudowanym telewizorem LCD 17” oraz dwoma głośnikami; trzy komory: chłodziarka, komora świeżości oraz zamrażarka, wys. 190 cm, Siemens.

Siemens lodówka
fot. Siemens

Damasco Black - mozaika, wzór według projektu Carlo Dal Bianco z zastosowaniem koloru z serii Gloss. Cena: 1.540 zł/m2, Bisazza/Ital-Modern.

Bisazza/Ital-Modern mozaika
fot. Bisazza/Ital-Modern

Josephine - lampa z delikatnych plastikowych listewek; nowoczesność i elegancja w jednym. Cena: ok. 345 zł, Kozioł/Red Onion.

Kozioł/Red Onion lampa
fot. Kozioł/Red Onion

Dziadek do orzechów - proj. Bruno Christesen, nowoczesny i łatwy w obsłudze pogromca twardych do zgryzienia orzechów; stal nierdzewna, guma, plastik. Cena: 113 zł, Menu/Studio indygo.

Menu/Studio indygo dziadek do orzechów
fot. Menu/Studio indygo

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Sufielia, 2009-12-18 19:07:06

    Jeśli chodzi o takie akcesoria do kuchni, które ładnie komponują się z czernią to polecam sklep Bardzo dobre jakościowo rzeczy, które można kupić po 20 - 50 % obniżce.

POLECAMY W SERWISACH