• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 gru 2012 14:17

Dekorujemy stół

Na Święta wszystko musi być perfekcyjne, by oddawać ich atmosferę. Pięknie ubrany stół to nie tylko uczta dla oka, ale też zapowiedź wyśmienitych przysmaków

Kolekcja Toy’s Fantasy obejmuje naczynia do serwowania świątecznych potraw – od małych miseczek na przekąski i cukierki, po duże talerze do podawania ciast. Wszystkie naczynia są bogato zdobione bożonarodzeniowymi motywami, a ich oryginalne kształty inspirowane są ozdobnymi papierowymi talerzykami, jakie znamy np. z cukierni. Villeroy&Boch.

' title=
fot. Villeroy&Boch

Kolekcja Aronda Erzgebirge to nastrojowa porcelana, która w ponadczasowy sposób sięga do tradycji świąt i sprawia, że na rodzinnym stole gości magia, ciepło i dobre emocje. Przyjemna w dotyku, subtelna i niezwykle wyrazista forma. Cena: od ok. 25 zł (filiżanki i kubki), Kahla/Czerwona Maszyna.pl.

' title=
fot. Kahla/Czerwona Maszyna.pl

Piękna seria zastawy stołowej z sercem francuskiej firmy Amadeus – zestawy do komponowania z różnych kolorów talerzy obiadowy, talerzy na zupę, małych miseczek, dzbanku na wodę, sok, mleko czy kwiaty. Cena: od ok. 24 zł, Amadeus/Galeria Antresola.

' title=
fot. Amadeus/Galeria Antresola

Duży talerz w kolorze złotym z kolekcji Palace Christmas wykonany z plastiku. Cena: ok. 29,90 zł, Zarahome.

' title=
fot. Zarahome

Piękna duża, okrągła taca z mosiądzu krytego cyną Palais. Zgrabna, nieduża cynowa miseczka o ozdobnym rancie i z trzema ozdobnymi nóżkami Argenta. Ciekawy pojemnik z cynowanego mosiądzu Bresso. Okazały, bardzo proporcjonalny wazon z mosiądzu krytego cyną Andrea. Cena: ok. 128 zł (taca), ok. 55 zł (miseczka), ok. 50 zł (pojemnik), ok. 90 zł (wazon), TenDom.pl.

' title=
fot. TenDom.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH