• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 gru 2008 12:06

Do czerwoności

Nic tak dobrze nie robi na apetyt jak czerwień. Mamy chęć na więcej i więcej

Czerwień cały nasz organizm “rozpala do czerwoności”, pobudzając nie tylko zmysł smaku, ale także inne, uśpione zmysły.


Kuchenne sprzęty i akcesoria warto dopasować do stylistyki wnętrza, bądź je z nią skontrastować. W obu przypadkach, sprawdzą się urządzenia AGD w intensywnym, czerwonym kolorze. Z takim ekspresem czy tosterem, każde śniadanie będzie “gorące”.

Bosch
fot. Bosch

Kuchnia może stać się polem kreatywnej zabawy. Po pierwsze: wyraziste zestawienie czerwieni i bieli, które dodaje wnętrzu dynamiki. Po drugie – plastikowe krzesła i blat, meble, które „odmładzają”. Pełna energii, „pikantna” aranżacja, zabarwiona szczyptą humoru.

El Molino
fot. El Molino

Czerwień w kuchni może intrygować, a już na pewno za sprawą takich płytek. Srebrne, nieco wypukłe groszki, na ciemnoczerwonym tle, zachwycają fakturą i co więcej, bawią efektami optycznymi.

Τau
fot. Τau

Krwisty befsztyk... Potrawa dla odważnych, podobnie jak prezentowana kuchnia. Tylko śmiałkowie obdarzeni dużym ładunkiem energii, docenią jej design. Lakierowane, krwistoczerwone fronty mebli, tworzą niezwykle elegancki klimat... z pewną dozą ekstrawagancji.

Alno
fot. Alno

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • nowy, 2009-04-13 20:55:06

    Krwisty befsztyk jest wbrew pozorom bardzo smaczny. Pewnie tak samo jest z czerwienią. Najpierw przeraża, a potem je się i je bez opamiętania.

POLECAMY W SERWISACH