Wśród produktów niemieckiej marki Kahla z pewnością można znaleźć wiele inspirujących pomysłów na prezent. Porcelana zawsze jest piękna i modna. Produkty dostępne w sklepie Czerwona Maszyna. Fot. Kahla.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Wśród produktów niemieckiej marki Kahla z pewnością można znaleźć wiele inspirujących pomysłów na prezent. Porcelana zawsze jest piękna i modna. Produkty dostępne w sklepie Czerwona Maszyna. Fot. Kahla.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Joanna Buharewicz
03 marz 2015 13:54

Dzień Kobiet - 15 pomysłów na prezent

Dzień Kobiet to znakomita okazja, żeby obdarować ukochaną partnerkę, babcię czy mamę ciekawym upominkiem. Zobaczmy 15 pomysłów na taki właśnie prezent.

Święto Kobiet, chociaż jest starsze niż PRL, ciągle kojarzy nam się z komunistyczną propagandą i obdarowywaniem pań przysłowiowymi goździkami i rajstopami. Te czasy już dawno minęły, a dziś jest to miła okazja na sprezentowanie bliskiej kobiecie czegoś, co przypomni jej o naszym uczuciu.

Czy to będzie mama, żona czy dziewczyna – to już zależy od obdarowującego. Każda z pań ucieszy się z miłego drobiazgu, choćby z czerwonej róży. A kiedy chcemy wysilić się na coś więcej, warto sięgnąć po sprawdzone pomysły. Urocze bibeloty do domu, wazoniki, ramki czy pudełka na biżuterię z pewnością ucieszą niejedną kobietę.

Niektóre panie wolą praktyczne prezenty. Wtedy pole do popisu znacznie się rozszerza. Ciekawe pomysły na upominki można znaleźć wśród produktów wyposażenia wnętrz. Może zestaw do łazienki, tekstylia do kuchni albo piękna zastawa stołowa czy ceramiczny pojemnik na pieczywo? Wystarczy zorientować się dyskretnie, co akurat przydałoby się bliskiej nam osobie.

Czasem kobiety przejmują inicjatywę i zamawiają u partnera wymarzoną rzecz lub po prostu lubią same sobie sprawiać prezenty. Nasz przegląd może być inspiracją i do takich podarunków.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ewka_so, 2015-03-08 18:05:34

    kobietkom zawsze się coś przyda, ja dostałam niesamowity zestaw garnków ze sklepu Dajar, jestem mile zaskoczona, chyba jutro nie wyjdę z kuchni :) tutaj też świetne pomysły, przydadzą sie te pomysły na prezenty :D

POLECAMY W SERWISACH