• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
31 lip 2012 14:57

Elastyczne podejście

Silikon przyciąga wzrok kolorami i oryginalnymi kształtami oraz przekonuje praktycznymi walorami. Używając silikonowej formy do pieczenia ciast na zawsze zapomnisz o przywieraniu i smarowaniu tłuszczem blachy.

Naczynie Steam Roaster Lekue nadaje się do dań pieczonych i gotowanych na parze (dzięki cyrkulacji powietrza są chrupkie oraz soczyste). Cena: ok. 118 zł (silikon), www.lekue.es.

' title=
fot. www.lekue.es

Obierak z ostrzem obrotowym z kolekcji Functional Form Fiskars. Narzędzia wytwarzane są z tworzyw sztucznych z powłoką Softouch®, stali nierdzewnej, silikonu oraz nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Cena: ok. 20 zł, Fiskars.

' title=
fot. Fiskars

Podstawkę pod gorące naczynia Flex Blomus można wyginać i wieszać, np. na relingu. Cena: ok. 39 zł (dł. 45 cm, śr. 1 cm; silikon w kilku kolorach), Blomus.

' title=
fot. Blomus

Mikser Bistro Bodum – wyposażony w 5 trybów pracy i schowek na kabel. Cena: ok. 359 zł (wykończenie silikonem w kilku kolorach), Decorto.

' title=
fot. Decorto

Gotowanie na parze w pojemniku z kolekcji Tchibo jest bardzo proste: wlewasz wodę, układasz danie i umieszczasz w mikrofalówce albo piekarniku. Cena: ok. 65 zł (silikon), Tchibo.

' title=
fot. Tchibo
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH