• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 gru 2010 10:25

Energetycznie czy powściągliwie?

Kamień w kuchniach przybiera różne formy: od kamiennych podłóg i blatów, poprzez uchwyty i fronty meblowe, aż po akcesoria. Jego barwa oraz tekstura podkreślają styl pomieszczenia i budują nastój.

Sydney – kolekcja mebli kuchennych; fronty wykonane z drewna wenge i marmurowych płyt; efekt dekoracyjny kamienia podkreśla oświetlenie zamontowane w szafkach; wycena wg projektu, Mebel Rust.

Mebel Rust
fot. Mebel Rust

Rubid – zlewozmywak z magranitu; jednokomorowy z ociekaczem, dostępny z komorą po lewej stronie; cena: ok. 2.390 zł (89x61,5x27 cm), Marmorin.

Marmorin
fot. Marmorin

Rona Red – czerwony marmur z jasnymi żyłkami zdobi ścianę i podłogę nowoczesnej kuchni, doskonale współgra z szarymi frontami i aluminiowymi ramkami ze szkłem; 404 zł/m2 (marmur „Rona Red”), cena: od ok. 225 zł/m2 (blat z marmuru „Rosewood”), Stone Connection.

Stone Connection
fot. Stone Connection

Gałka Meblowa – z kolekcji „Marella Design”, z aplikacją z pejzażowego kamienia toskańskiego; znal z niklowanym wykończeniem; cena: ok. 85 zł, Bosetti Marella.

Bosetti Marella
fot. Bosetti Marella

Rocky - kolekcja materiału typu solid surface marki Corian®, m.in. na blaty kuchenne; w czterech kolorach, wzór w postaci żyłek i cętek, nadających naturalny i ciepły wygląd, nawiązuje do tekstury kamienia naturalnego, płyty gr. 12 mm; cena: ok.1.200 zł/mb, DuPont™, www.corian.pl.

DuPont™, www.corian.pl
fot. DuPont™, www.corian.pl

Starlight Black – blat z konglomeratu kwarcowego Technistone®; 95% składu stanowi kwarc i granit, 5% to żywice i pigmenty; ziarnista faktura, polerowana powierzchnia, gr. standardowa 2 i 3 cm; wycena indywidualna, Forma System.

Forma System
fot. Forma System

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH