• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
18 lut 2011 11:09

Garnki na płytę indukcyjną

Do gotowania na płycie indukcyjnej niezbędne są garnki z płaskimi dnami dającymi się namagnesować. Jak to sprawdzić? Wystarczy zerknąć na oznaczenia na naczyniu albo przeprowadzić próbę z magnesem (powinien przylgnąć do garnka).

I Disegno – komplet naczyń z najwyższej jakości stali szlachetnej; umożliwiają stosowanie zdrowych technik gotowania – na parze, w minimalnej ilości oraz smażenie bez tłuszczu; zaprojektowane przez włoskich designerów; cena: ok. 8.500 zł/zestaw (19 elementów), Philipiak.

Philipiak
fot. Philipiak

Satino – garnki ze stali szlachetnej odpornej na zarysowania, przystosowanej do używania metalowych akcesoriów kuchennych; rączki z polerowanej stali, pokrywy ze szkła; cena: ok. 109, ok. 139 i ok. 149 zł (śr. 18, 24 i 26 cm), Zelmer.

Zelmer
fot. Zelmer

Amber – komplet naczyń emaliowanych z nierdzewną okuwką i szklanymi pokrywami; ergonomiczne, nierdzewne uchwyty zapewniają wygodę oraz bezpieczne użytkowanie; cena: ok. 310 zł/komplet, OFNE Emalia.

OFNE Emalia
fot. OFNE Emalia

Aviator – kolekcja garnków różnej wielkości (w tym do gotowania na parze) ze stali nierdzewnej, są w niej także rondel i patelnia z nieprzywieralną powłoką; rączki pokryte silikonem, pokrywy ze szkła; cena: ok. 55-120 zł/sztuka (z pokrywą), Vittore Comforto.

Vittore Comforto
fot. Vittore Comforto

Smaragd – każdne naczynie wykonane z jednego kawałka stali, na zewnątrz emaliowane, a wewnątrz pokryte powłoką ceramiczno-porcelanową; w kolekcji są garnki, garnuszki, brytfanna, patelania, rondel; cena: ok. 103-354 zł/sztuka, ok. 1.564 zł/zestaw (5 elementów), Riess.

Riess
fot. Riess
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH