• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 sty 2010 09:23

Garść makaronu i szczypta humoru

A może by tak gości przyjąć w kuchni? Czemu nie, kiedy wkoło tyle zabawnych i ciekawych elementów.

Nie tylko salon ma prawo do dekoracji i dobrego designu. Schabowy, ziemniaki i buraczki warto zastąpić kolorowym makaronem albo fondue, zjedzonym w licznym gronie przyjaciół.

Słoiki na przyprawy proj. Magdy Major są kolorowe, nieszablowe i można z nich zbudować szklaną wieżę. Kryją smaki kuchni oraz designu. Cena: ok. 45-65 zł, Magazyn Praga.

Magazyn Praga słoiki
fot. Magazyn Praga

Zestaw do ryb dla dwóch osób Nobel Gense. Pokryte złotem sztućce z dosłownym odesłaniem do ich funkcji. Uchwyty – złote rybki, będą nam towarzyszyć przy spełnianiu kulinarnych życzeń. Cena: ok. 699 zł, CzerwonaMaszyna.pl.

CzerwonaMaszyna.pl sztućce
fot. CzerwonaMaszyna.pl

Model MPO34SHPA Vintage, a do tego w zabawnym, smakowitym „ubranku”. Makaronowy front lodówki zmusza do szaleństw kulinarnych i aranżacyjnych. Cena: ok. 4.699 zł, Ardo.

Ardo lodówka
fot. Ardo

Duet stolików Loto (mały) i Ninfea (duży) marki Zanotta , który w zależności od okoliczności może przyjmować różne role i zjawiać się w rożnych miejscach. Wykonane z wytrzymałego cristalplantu, zniosą dzielnie wiele przygód. Cena: ok. 2.600 zł, ok. 5.300 zł, Galeria Wnętrza.

Galeria Wnętrza stoliki
fot. Galeria Wnętrza

Fondue potrafi rozkręcić imprezę. Jedzenie z jednego rondelka zbliża i rozwesela. Cena: ok. 339,90 zł, Severin.

Severin fondue
fot. Severin

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH