• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
18 sty 2010 12:01

Gusta i guściki

Herbata zielona, czerwona, czy biała? A może kawa z mlekiem, espresso lub... cappuccino? To, co wybierzesz, bez problemu przyrządzisz w zaciszu własnego domu.

Fot. Fabryka Porcelany Ćmielów.
Fot. Fabryka Porcelany Ćmielów.

Taca - niezastąpiona w weekendowe poranki z ulubioną kawą w łóżku; rattan. Cena: ok. 385 zł, Decolor Home&Garden.

Decolor Home&Garden taca
fot. Decolor Home&Garden

Kurooribe - wytworny zestaw do herbaty z pracowni Fudogama, zgrabny i elegancki, idealny dla dwojga smakoszy; pokryte glazurą kurooribe. Cena: ok. 258 zł, Nagomi.pl.

Nagomi.pl zestaw do herbaty
fot. Nagomi.pl

Pekoe - czajnik do parzenia herbaty z metalowym sitkiem w środku, z żeliwa, dzięki czemu długo utrzymuje wysoką temperaturę; do kompletowania z podgrzewaczem Ceylon. Cena: ok. 119 zł, Meble VOX.

Meble VOX czajnik
fot. Meble VOX

Czarne Egg&Breakfast - zaparzacz w stylu retro, dzięki niemu rytuał parzenia herbaty będzie jeszcze bardziej dostojny; kamionka, stal. Cena: ok. 30 zł, Sagaform/CzerwonaMaszyna.pl.

Sagaform/CzerwonaMaszyna.pl zaparzacz
fot. Sagaform/CzerwonaMaszyna.pl

Paus - dzbanek do herbaty z dużym brzuszkiem, dostępny o poj. 1,5l i 3l; porcelana; do kupienia też inne elementy. Cena: od ok. 240 zł, Sagaform/CzerwonaMaszyna.pl.

Sagaform/CzerwonaMaszyna.pl dzbanek do herbaty
fot. Sagaform/CzerwonaMaszyna.pl

Break up - proj. Łukasz Wysoczyński, kubek, idealny dla wielbicieli herbaty w saszetkach, ze specjalnym wcięciem na sznureczek w krawędzi naczynia. Cena: ok. 61 zł, Glamstore.

Glamstore kubek
fot. Glamstore

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH