Halloween może być idealną okazją do zabawy w rodzinnym gronie. Fot. Riviera Maison/Square Space.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Halloween może być idealną okazją do zabawy w rodzinnym gronie. Fot. Riviera Maison/Square Space.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
27 paź 2014 11:09

Halloween w kuchni i jadalni. Akcesoria i inspiracje

Formy do pieczenia w kształcie dyni, świecznik niczym ręka umarlaka czy kubki z nadrukiem czaszki. Zobacz jak świętować Halloween w kuchni i jadalni!

Zwyczaj świętowania najstraszniejszego dnia w roku na dobre zadomowił się w Polsce. Coraz chętniej kupujemy i wyżłabiamy dynie nadając im fantazyjne i przerażające kształty. Ozdabiamy mieszkanie dekoracjami rodem z filmowego horroru i kupujemy fikuśne, tematyczne akcesoria. 

Przygotowanie takiej aranżacji we własnych czterech kątach może być idealną okazją dla spędzenia czasu w rodzinnym gronie i wspólnej zabawy. Warto także zaprosić Halloween do kuchni i jadalni. Nie musimy od razu wieszać nad stołem jadalnianym sztucznych pajęczyn, a ściany nad blatem pokrywać rozbryzganym ketchupem. 

Możemy skusić się na upieczenie ciasta w formie, która kształtem przypomina dynię, podać gościom pyszną dyniową zupę w wazie również w kształcie dyni czy zaserwować herbatę w kubku z dekorem w kształcie czaszki. Wzbogacenie zastawy stołowej o detale, nawiązujące do stylistyki Halloween nada naszej jadalni fantazyjnego charakteru. Nie musimy przy tym rezygnować z elegancji. 

W naszej galerii prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na to, jak udekorować stół na Halloween oraz jakie akcesoria mogą podkreślić charakter naszego wnętrza w ten wyjątkowy dzień w roku. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH