• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2009 11:08

Inspiracje z Japonii. Kraj Kwitnącej Wiśni

Gratka dla wielbicieli sushi, mocnych japońskich trunków i prostych, zdyscyplinowanych form. Gadżety i sprzęty kuchenne, przywiezione z kulinarnych podróży na odległe wyspy Morza Japońskiego.

Keiko - misy bambusowe, prosty kształt nawiązuje do stylistyki japońskiej, opartej na minimalizmie i harmonii; w kilku średnicach do wyboru: 14, 20, 28, 36 cm. Cena: od ok. 19 zł, Meble VOX.

Meble VOX misy
fot. Meble VOX

Tenmoku - klasyczny zestaw do sake dla dwóch osób, z błyszczącego czarnego szkliwa z bordowymi refleksami. Cena: ok. 79 zł, Nagomi.

Nagomi sake
fot. Nagomi

Mata - bambusowa podkładka pod gorące talerze wniesie do kuchni egzotyczny klimat, kolekcja Sushi; 47x33 cm. Cena: ok. 29 zł, Almi Décor.

Almi Décor podkładka
fot. Almi Décor

Tepanmobil - płyta Tepanyaki zintegrowana z mobilnym stolikiem na kółkach, do przyrządzania japońskich dań; sprawdzi się też w ogrodzie; istnieje wersja do zabudowy. Cena: ok. 14.990 zł, Miele.

Miele płyta
fot. Miele

Fiji - płytki inspirowane motywami kwiatowymi, nawiązującymi do tradycyjnego japońskiego wzornictwa. Cena: ok. 67 zł/m2 – płytki ścienne podstawowe, od ok. 29 zł/szt – dekoracje, Opoczno.

Opoczno płytki
fot. Opoczno
Opoczno płytki
fot. Opoczno
Opoczno płytki
fot. Opoczno

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH