• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 wrz 2010 10:46

Jasne czy ciemne?

Naturalna kolorystyka drewna ma ogromną paletę odcieni: od słomkowych z pogranicza bieli, po ciemny brąz i czerń. W każdym wydaniu kuchnia reprezentuje się szykownie, więc wybierz swój ulubiony.

Zwróć jednak uwagę, że tonacja drewna może być ciepła albo chłodna. Bardzo ważne są pasujące dodatki: podłogi, akcesoria, naczynia.


Lucida/Porto – nowoczesna, jasna kuchnia; luksusowy wizerunek nadają jej dwa rodzaje frontów: lakierowane na wysoki połysk oraz melaminowe ze strukturą imitującą drewno (mają wyczuwalną pod palcami, przyjemną w dotyku fakturę); szuflady, szafki i carga komfortowo wyposażone; wycena według projektu, Schröder Küchen.

' title=
fot. Schröder Küchen

Ambra Dąb Szary – panele laminowane do bezklejowego montażu; mają dodatkową ochronę w postaci impregnacji krawędzi; cena: ok. 64,90 zł/m2 (pojedynczy panel to 128x19,2 cm), Witex.

' title=
fot. Witex

Tree Lamp – ma drewniany abażur w kolorze dębu (natural lub ochre) albo zebrano; na zamówienie, Moooi.

' title=
fot. Moooi

Nożyk do masła – z drewna oliwnego; cena: ok. 16 zł, Scanwood.

' title=
fot. Scanwood

Funcional Form – składana tarka z dużymi oczkami i deska zmieszczą się nawet w niewielkiej szufladzie; to komplet przydatny, gdy trzeba szybko zetrzeć marchew do zupy czy ser do pizzy; cena: ok. 48 zł/tarka, ok. 63 zł/deska, Fiskars.

' title=
fot. Fiskars

Capri – kolekcja mebli zaprojektowana na bazie kontrastów: płaszczyzny jasne i ciemne, mat-połysk, linie pionowe i poziome; do wyboru fornir półmat oraz połysk w kolorach heban i teak oraz fronty z płyty MDF (połysk; z całej gamy kolorystycznej RAL). Biefbi.

' title=
fot. Biefbi

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH