Każda kuchnia powinna być zarówno piękna jak i praktyczna. Fot. Blum.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Każda kuchnia powinna być zarówno piękna jak i praktyczna. Fot. Blum.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Blum
28 sty 2015 09:41

Jazda próbna kuchni

Planujesz kuchnię? Masz wątpliwości? Warto przetestować swoją kuchnię jeszcze przed jej realizacją.

Kupując samochód testujemy go na wiele sposobów. Sprawdzamy jego dokumentację techniczną, osiągi, wyniki, opinie, ale przede wszystkim odbywamy jazdę próbną. Najczęściej to podczas tej krótkie przejażdżki rodzi się w nas uczucie – Tak, to jest moje auto! Co o tym decyduje? Po trochu wszystko - tapicerka, kolor, moc, zapach. Często są to czynniki niemierzalne. Bez jady próbnej trudno wyobrazić sobie zakup samochodu.

Czym jest jazda próbna kuchni?

Do wyboru samochodu przykładamy tak wielką wagę, bo jest on dużym wydatkiem i powinien nam służyć przez wiele lat. Podobnie jest z kuchnią. Kuchnia to często pierwsze pomieszczenie, które meblujemy wprowadzając się do nowego domu lub mieszkania. To serce domu, wokół którego toczy się całe życie rodzinne. Kuchnia to również inwestycja na lata. Doświadczenie pokazuje, że jest ona użytkowana przez ok. 15 lat lub dłużej. Ponadto, musi sprawdzać się w codziennym użytkowaniu. Dlatego powinna być nie tylko piękna, ale również praktyczna i przede wszystkim dostosowana do naszych potrzeb.

Przystępując do planowania kuchni w pierwszej kolejności myślimy o jej wyglądzie zewnętrznym - kolorze, frontach, stylu. Tu kierujemy się własnym gustem, radą znajomych lub korzystamy z usług architekta. Jednak kuchnia to miejsce pracy, musi być funkcjonalne i dopasowane do naszego stylu życia i wymagań. I właśnie tę funkcjonalność należy sprawdzić. Samochodu nie kupujemy kierując się wyłącznie jego stylistyką, kolorem i wynikami podanymi przez producenta. Sprawdzamy sami. Podobnie należy postąpić w przypadku kuchni.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH