• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
17 gru 2009 14:06

Kawę podano

Zmienna pogoda jesienna wpływa na wahania naszego samopoczucia. Na szczęście jednak, o tej porze roku domowe zapachy działają nas silniej niż zwykle i doskonale potrafią złagodzić wszelkie dolegliwości.

Kanapa Ghost proj. P. Navone (Gervasoni) w kolorze wina i “uzależnia”, jak wino. Miękka, kojąca, z 13 poduszkami! Cena: od ok. 14.495 zł, MOOD.

MOOD kanapa
fot. MOOD

Pogniecione kubeczki „Cappucino” pokonają szarość dnia. Przypinają jednorazówki, ale elegancka porcelana, z której zostały wykonane, nadaje im długie i barwne życie. Cena: ok. 240 zł/3 szt., Glamstore.

Glamstore kubeczki
fot. Glamstore

Lavazza A Modo Mio to prawdziwa gratka dla wytrawnych smakoszy kawy. Na ten ideał składają się: nowoczesny ekspres do kawy oraz kapsułki z oryginalnymi mieszankami kawy Lavazza. Cena: ekspres – od ok. 799 zł, kapsułki – ok. 24 zł/16 szt., www.lavazzamodomio.com.

Lavazza A Modo Mio ekspres
fot. Lavazza A Modo Mio

Może by tak, na poprawę humowu, napisać haiku... na ciastku? Czemu nie! Pisak Deco Pen (Lékué) do dekorowania potraw ułatwi nam tę kaligrafię. A jak to smakuje! Cena: ok. 65 zł, LeDuvel.

LeDuvel pisak
fot. LeDuvel

Na takich talerzykach można serwować każdą słodką pokusę. Złoty i fioletowy talerz pochodzą z najnowszej kolekcji Leonardo. Cena: ok. 26,50 euro/szt. Leonardo.

Leonardo talerze
fot. Leonardo

Uczta dla zmysłów: łyk kawy i ulubione cygaro. Prawdziwy koneser dba o detale. Dlatego obcinacz do cygar koniecznie musi mieć w sobie “to coś”. Cena: ok. 114 zł, CzeronaMaszyna.pl.

CzeronaMaszyna.pl obcinacz
fot. CzeronaMaszyna.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH