• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
23 maj 2011 13:34

Klasyka dobrego smaku

Pierwsze truskawki, pachnące zioła, lody, pieczyste z grilla lub patelni... Drobne przyjemności najlepiej smakują na tarasie albo w przytulnej kuchni. Jeśli cenisz tradycję, koniecznie połącz ją z nowoczesnością. To obecnie jeden z wiodących trendów.

Kuchnia Alicante z limitowanej serii LUXURY firmy Mebel Rust jest zarazem tradycyjna i nowoczesna. Jej klasyczne w formie fronty są podzielone na dwie, bezuchwytowo otwierane szuflady. wycena indywidualna, www.rust.com.pl.

www.rust.com.pl
fot. www.rust.com.pl

Pucharek Fiesta na lodowe smakołyki – nowość z Krośnieńskich Hut Szkła KROSNO. Można dokupić pasujące kieliszki. Cena: ok. 5,80 zł/szt., www.krosno.com.pl.

www.krosno.com.pl
fot. www.krosno.com.pl

Nożyczki do cięcia ziół Herbs&Spices Sagaform – mają potrójne ostrze. Cena: ok. 29,90 zł, www.superwnetrze.pl.

www.superwnetrze.pl
fot. www.superwnetrze.pl

Grill ogrodowy ID-990 ­Zepter łatwo złożyć i zabrać na wypad za miasto. Ma dużą pokrywę z termokontrolerem, pozwalającym sprawdzać temperaturę. Wśród akcesoriów m.in. rożen, szufla do usuwania węgla, szczypce, widelec, podręczna torba. Cena: ok. 6.990 zł (stal niklowo-chromowa), ­www.zepter.pl.

www.zepter.pl
fot. www.zepter.pl

Patelnia Ceramica 01 ­Moneta sygnalizuje, na specjalnym wskaźniku, gdy tłuszcz rozgrzeje się do 140°C. To znak, że trzeba obniżyć moc palnika! Wewnątrz ma powłokę ceramiczną, na zewnątrz jest emaliowana. Cena: ok. 99-249 zł (różne rozmiary), www.quiselle.com.

www.quiselle.com
fot. www.quiselle.com
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH