• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
08 gru 2009 12:04

Kuchnia dla zaawansowanych

Mają różne przeznaczenie: tarkują, ważą, smażą, siekają, sortują... Łączy je jedno: doceni je wyłącznie pasjonat domowego kucharzenia i... właściciel kuchni doskonale zorganizowanej.

Misy - zestaw dwu misek z miarką do odmierzania i mieszania składników, poręczne, z antypoślizgowymi gumkami. Cena: ok. 42 zł, Royal VKB/Red Onion.

Royal VKB/Red Onion misy
fot. Royal VKB/Red Onion

Pullboy Premium - sortownik na odpady mocowany do frontu szuflady; prowadnice wyposażone w hamulec; do szafek o szer. 60 cm. Cena: ok. 730 zł, Peka.

Peka
fot. Peka

Parmenide - gratka dla wielbicieli włoskiej kuchni - tarka do sera, poręczna i praktyczna dzięki plastikowemu pojemnikowi i wysuwanej metalowej tarce. Cena: ok. 85 zł, Alessi/ZOOM Design Shop.

Alessi/ZOOM Design Shop tarka
fot. Alessi/ZOOM Design Shop

Zestaw do pieczenia z kolekcji tim & tilde, dwie foremki do pieczenia (kwadratowa i serce), trzepaczka i łopatka. Cena: ok. 99 zł, Sagaform/Fafarafa.

Sagaform/Fafarafa zetaw
fot. Sagaform/Fafarafa

Bistro - młynek do ziół, szybko i w prosty sposób sieka zioła, a dzięki wysokiej jakości stali szlachetnej nie odbiera im właściwości odżywczych, smaku ani aromatu. Cena: ok. 118 zł, Bodum/Fabryka Form.

Bodum/Fabryka Form młynek
fot. Bodum/Fabryka Form

Patelnia Olkuska - kiedy tłuszcz osiąga temperaturę 140 st. C, na rączce pojawia się czerwone logo, oznaczające gotowość patelni do użytku; ergonomiczny uchwyt z silikonową powłoką antypoślizgową soft-touch i wewnętrzną 2-warstwową powłoką nieprzywieralną Teflon®Classic. Cena: ok. 90 zł – śred. 24 cm, Emalia Olkusz.

Emalia Olkusz patelnia
fot. Emalia Olkusz

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Sufielia, 2009-12-18 19:17:14

    Hehe, kupiłam Mamie na urodziny podobny zestaw garnków na geloo. Ale była mega zadowolona ;) Zbierałam na ten prezent cały rok ;)

POLECAMY W SERWISACH