Kolekcja Crystal. Fot. Franke

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Kolekcja Crystal. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
21 gru 2016 09:38

Kuchnia towarzyska: tak możesz ją urządzić

Przełom roku to czas intensywnych spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Kuchnia połączona z salonem jest świetnym miejscem do wspólnego gotowania i jedzenia.

Piękną przestrzeń, pełną energii i dobrego smaku, która zapewni idealne warunki do świętowania możemy stworzyć w kuchni m.in. dzięki urządzeniom z  kolekcją Franke Crystal, którą tworzą okap, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza oraz zlewozmywak z baterią.

Liczne funkcje i udogodnienia ułatwiają pracę w kuchni. Z pomocą piekarnika do zabudowy wyczarujemy wyśmienite dania, które na długo zapadną w pamięć naszym gościom. Pomoże nam w tym 121 predefiniowanych trybów pieczenia i 17 funkcji, wśród których znajdziemy m.in. delikatne pieczenie, wyrastanie ciasta czy BBQ. Dania dla spóźnionych gości możemy szybko podgrzać w kuchence mikrofalowej. Crystal do zabudowy posiada 3 funkcje grzania, w tym grill.

Kolacja we dwoje czy wieczorna impreza ze znajomymi? Na płycie grzewczej Crystal powstaną potrawy idealne na każdą okazję. Wysokowydajne „płaskie” palniki umożliwiają szybsze gotowanie i jednocześnie ograniczające zużycie gazu. Dodatkowa żeliwna podstawka pod wok będzie zaś idealnym rozwiązaniem dla miłośników kierunków azjatyckich. Dzięki niej patelnia jest równomiernie ogrzewana od spodu i po bokach. Płyty indukcyjne mają wygodne pole łączone Flexi, na którym bez problemu postawimy garnki niestandardowych rozmiarów. Funkcja Booster zapewni szybkie i zarazem energooszczędne gotowanie.

Okap pochłonie wszelkie zapachy przyrządzanych potraw i nie zakłóci rozmów przy stole. To bardzo ważne, gdy nasza kuchnia łączy się z salonem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH