Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Świeże i bardzo eleganckie połączenie intensywnej zieleni z bielą. Fronty polakierowane satynowym lakierem w kolorze "majowej zieleni" oddają idealnie wiosenny charakter. Fot. Schueller Moebelwerk KG, kolekcja Glasline.

Świeże i bardzo eleganckie połączenie intensywnej zieleni z bielą. Fronty polakierowane satynowym lakierem w kolorze
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 18 marz 2015 15:40 (aktualizacja: 29 maj 2015 11:56)

Kuchnia w żywych kolorach. 15 pomysłów na aranżację

Błękitne jak bezchmurne niebo, zielone jak soczysta trawa, żółte jak świecące coraz dłużej słońce. Optymistyczne kolory możemy mieć w przestrzeni naszej kuchni.

Pierwszy dzień wiosny - za oknami dostrzegamy już pierwsze oznaki wiosny, choć na razie wciąż jeszcze niepewne. Jeśli chcemy zatrzymać je na stałe, sięgnijmy po meble kuchenne i elementy wyposażenia kuchni w wiosennych kolorach. Cytrusowa żółć, paleta odcieni zieleni czy turkusowe akcenty - wszystkie pięknie ożywią przestrzeń naszej kuchni.

Co ważniejsze, nawet gdy wiosna dawno odejdzie w zapomnienie, w dalszym ciągu będą nam o niej przypominać, dostarczając zastrzyk energii o poranku. Żywe, jasne kolory w kuchni nie tylko wpłyną pozytywnie na nasze samopoczucie ale też ożywią przestrzeń, nadając jej przysłowiowy pazur i zapobiegając aranżacyjnej nudzie.

Sposobów na wiosenną kuchnię jest wiele. Możemy postawić na kolorowe szkło lub fototapetę z motywem pachnącej łąki nad blatem albo kolorowe krzesła przy stole lub wyspie. Są też rozwiązania bardziej radykalne, dla odważnych, jak kolorowe fronty mebli kuchennych, armatura lub okap. Kolorowe detale warto zestawić z uniwersalną bielą lub beżami, w ten sposób nasza barwna aranżacja będzie ponadczasowa.

W naszej galerii prezentujemy niektóre z sposobów, na to jak urządzić kuchinę w kolorach wiosny. Z pewnością wprowadzą Was w wiosenny nastrój!

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA