Letnia stylizacja stołu z serwisem Lise. Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Letnia stylizacja stołu z serwisem Lise. Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 wrz 2017 07:41

Letnie przyjęcia - zobacz piękną stylizację stołu

Piękna aura późnego lata, kuszące sezonowe menu i towarzystwo bliskich osób – oto przepis na doskonałe przyjęcie. Klimat tych wyjątkowych chwil warto podkreślić poprzez dbałość
o detale i oryginalne nakrycie stołu.

Piękna porcelana jest jednym z ważniejszych elementów nakrycia stołu. To właśnie ona stanowi niezwykłą oprawę dla serwowanych dań i dopełnia charakter każdego spotkania. Gustowną oprawę spotkania zapewni serwis Lise od Fyrklövern, którego kwiatowy wzór oraz złote zdobienia wprowadzą na stół niezwykłą lekkość, a zarazem wyrafinowaną elegancję. Z takim serwisem nasze przyjęcie będzie mieć kobiecą i ciepłą oprawę ze szczyptą romantyzmu i gustownego minimalizmu.

Ta wyjątkowa porcelana stworzona przez norweską znawczynię i pasjonatkę sztuki kulinarnej Lisę Finckenhagen, emanuje ciepłem domowego ogniska oraz miłością do natury. Bogatą zastawę wyróżnia fantazyjny dekor w postaci ręcznie malowanych kwiatów. Połączenia bieli porcelany z błękitnym dekorem to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość idącą w parze z pięknem. Subtelny, kwiatowy ornament zdobiący poszczególne elementy zastawy nadaje jej lekkości i przywołuje na myśl letnie popołudnia. Co ciekawe, uroczy dekor zdobi również szklanki, kieliszki, a nawet wazony, które cudownie współgrają z całą zastawą.

Aranżację w klimacie końca lata, doskonale dopełnią złote sztućce z serwisu Diamond, świeże kwiaty, obrus z naturalnych tkanin oraz sezonowe owoce w menu. Przy tak nakrytym stole, każde spotkanie będzie niepowtarzalnym przeżyciem.

Pomysły na garden party znajdziesz TUTAJ

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH