• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 paź 2011 11:11

Na drugie śniadanie

Dietetycy są zgodni: dzieci muszą jeść pierwsze śniadania w domu, a drugie – w szkole. Zamiast pakować prowiant w jednorazową folię, zaśmiecającą środowisko naturalne, teraz można używać specjalnych pojemników oraz izotermicznych toreb. Kanapki, mleko, sałatka – niech dzieciaki mają wybór.

Półwysep z podwyższonym blatem barowym kuchni Rio Nobilia to rankami wygodne miejsce na szybkie śniadania dla nastolatków, a popołudniami – rodzinne pogawędki. Fronty stylizowane na drewno (m.in. Zebrano), do łączenia np. z bielą. Wycena indywidualna, www.nobilia.de, www.forte.com.pl.

www.nobilia.de, www.forte.com.pl
fot. www.nobilia.de, www.forte.com.pl

Czy lato, czy zima drugie śniadanie w torbie Malmo drFresher jest przechowywane w optymalnej temperaturze. Izotermiczna kieszeń główna otwiera się od góry. Torbę można schować do szkolnego plecaka (pasek jest odpinany) albo do niego doczepić (dzięki rozpinanej rączce). Dodatkowa kieszeń na klucze i dokumenty. Cena: ok. 69 zł (15x10x23 cm), www.drFresher.com.

' title=
fot. www.drFresher.com

Etui na kanapkę Baguette z Lekue jest wykonane z silikonu, który nie przejmuje zapachów żywności. Można na nim napisać imię dziecka i myć w zmywarce. Cena: ok. 39 zł (10x6,5 cm), www.leduvel.pl.

' title=
fot. www.leduvel.pl

Zestaw Witalinka Tupper - ware na sałatkę składa się z miski o poj. 1,5 l, wodoszczelnej pokrywki oraz pojemniczka na sos ze szczelną pokrywką i sztućców (widelec oraz nóż). Po użyciu brudne sztućce oraz pojemnik można przechowywać w misce. Cena: ok. 69,90 zł, www.tupperware.pl.

' title=
fot. www.tupperware.pl

Pojemnik Fresh Traveller Royal VKB to propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na śniadanie w domu. Do górnej (stalowej) części wlewa się mleko, do dolnej (z tworzywa) – wsypuje płatki. Tuż przed zjedzeniem płatki dodaje się do mleka. Cena: ok. 138 zł (wys. 18,5 cm), www.fabrykaform.pl.

' title=
fot. www.fabrykaform.pl
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH